gebe
  1. Helinn

Helinn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum.

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Helinn tarafından paylaşıldı.

bronzlaşan ten nasıl açılır bronz teni açmak bronzlaşan teni açmak am istiyorum bronz ten nasıl açılır Merhabalr, Güneşte istemeden biraz fazla kaldım. Yüzüm yandığından çok fazla bronzlaştım.Ben Bronz ten sevmiyorum.En kısa sürede nasıl eski ten rengime kavuşurum.
    Teşekkürler

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oooff bronzdan kurtulmak istemem hayatta :D bununn icin en basiti soyulmayı beklemen :D soyulcak kadar yanmadıysan eğer hmmmm 1-2 hafta beklemen lazm yapabilcek baska birsey blmiyorm ben :(

3. feneryakk

feneryakk Forum Okuru

Bronzlaşan teni açmak için 1-2 yemek kaşığı zeytinyağı 2-3 yemek kaşığı toz şeker ve 1-2 damla limon suyu u karıştırın ve bronzlaşan yerinize sürün

Bronzlaştım am kısa sürede eski tenime dönmek istiyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tenine Dokunmak İstiyorum..

Tenine Dokunmak İstiyorum..

sana dokunmak istiyorum tenine dokunmak istiyorum şiir tenine mı haşa teninin sıcaklığı Tenine Dokunmak İstiyorum.. Oturmuşum gecenin karanlığında Yine seni düşünüyorum Tenine Dokunmak Sicakligini Hissetmek ve seninle dakikalarca Öpüşmek istiyorum Hep ama hep seni özlüyorum Şarkılar hep seni anlatıyor Senin adına şiirler yazıyorum Yokluğunla dans ediyorum çoğu geceler...
  2. Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

Kısa sürede bronzlaşmanın yolları

kısa sürede bronzlaşmak hızlı bronzlaşmanın yolları bronzlaşmanın yolları evde çabuk bronzlaşmak için ne yapmalı Çok az bir tatil zamanınız var ama siz bu kısa sürede bronzlaşmak istiyorsunuz.İşte sizler için gerekli olan hızlı bronzlaşmanın yolları Güneşi çok seviyorsanız ama aynı zamanda hassas bir cildiniz varsa, güneşin cildinize vereceği zararları minimuma indirmek için bazı önlemler...
  3. Eski Aşığa Dönmek

Eski Aşığa Dönmek

Bir zevk kadını tüm serveti biten âşığını bıraktığında önceki aşklarından biriyle birleşmeyi düşünebilir. Tekrar zengin olmuşsa ya da halen zengin ve kadına bağlıysa ona dönmelidir. Eğer bu erkek başka bir kadınla yaşıyorsa hareketlerini iyi düşünmelidir. Böyle bir erkek aşağıdaki altı koşuldan sadece birine uyabilir: 1. İlk kadını kendi isteğiyle bırakıp o zamandan beri başka bir...
  4. Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum

Siyah saçtan Kumrala dönmek istiyorum

Selam arkadaşlarım siyah saçtan kumrala dönmek istiyorum. Saçlarımı açtırarak kumral yada fındık kabuğu rengi yapmak istiyorum bu hususta önerileriniz var mı. Boya vs tutmaz diyorlar yaptıran varsa fikir rica ediyorum.
  5. Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyahtan Sarıya Dönmek İstiyorum

Siyah saçlıyım ve artık sıkıldım. Kumrala dönmek istiyorum. Ama saçımda zarar görmesin istiyorum. Tam olarak neler yapmalıyım. Siyahtan sarıya dönen hanımlar fikir verir misiniz sağolun.

Sayfayı Paylaş