gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bronzlaştırıcı doğal güneş yağı

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bronzlaştırıcı doğal güneş yağları bronzlaştıran yağlar bronzlaştırıcı yağlar en iyi yağ en iyi güneş yağı Bronzlaşmak için piyasada bulunan çeşitli bronzlaştırıcı markalara tonlarca para harcamanıza gerek yok hanımlar.Sizlere evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz doğal bronzlaştırıcının formülünü ve gereken malzemeleri veriyorum.

Malzemeler:

7 çorba kaşığı susamyağı
    7 çorba kaşığı elma sirkesi
    1 tatlı kaşığı tentürdiyot
    3 çorba kaşığı mısırözü yağı
    4 çorba kaşığı bademyağı
    birkaç damla sevdiğiniz herhangi kokulu yağ

Hazırlanışı: Malzemeleri bir şişenin içinde iyice çalkalayarak karıştırın. Ardından hoş kokulu olması için içine sevdiğiniz herhangi bir aromatik yağdan birkaç damla damlattıktan sonra birkaç dakika daha çalkalayın. Doğal güneş yağınız hazır

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ben yeterince bronzum zaten kalsın ama sagolun yineden

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler adminim bunları öğrenmek iyi oluyor aslında yeri ,zamanı gelince işe yarıyor.Bronzlaşmak isteyenlere öneririz.Hem bu yağlar cildide besler heralde:)

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    tentürdiyot ilk defa duydum bunu canım nasıl olur sen denedinmi acaba güzel yapıyosa bende yapıyım ben saf kakao kullanıyom o çok güzel bronzlaştırıyo

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hayır denemedim canım .Ama senin kullandığın kakao yağı sanırım oda doğal bir bronzlaştırıcı tıpkı havuç yağı gibi .Ben açık tenli olduğum için bronzlaşmam pek mümkün olmuyor zaten yazın güneşte fazlada duramıyorum Ancak güneş koruyucu kremler oda çok faktörlü olanlarından kullanıyorum cildim için.

Bronzlaştırıcı doğal güneş yağı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneş yağı

güneş yağı

Rüyada görülen zeytin yagmdan baska baska yaglanilacak yaglarin hepsi, üzüntüdür. Bundan dolayi çok miktarda basina yag sürdügünü gören kimse üzüntülü olur. Sürdügü yag normali asmamissa, bu rüya zinettir. Eger yagin kokusu çirkin olursa, koku ve kuvveti nisbetinde kötü isimle yad edilmege delalet eder. Bir kimse bir adamin basinin bilinmeyen bir yerine yag sürdügünü görse, o adam o kimsenin...
  2. Doğal güneş koruyucu kremi

Doğal güneş koruyucu kremi

doğal güneş koruyucu bitkisel güneş koruyucu bitkisel koruyucular kremi doğal kremi Güneşin cildimize zararlı olduğunu biliyorsunuz bunun için farklı koruyucu kremler kullananlar var piyasada bulunan güneş kremlerinin bazıları gerçekten çok pahalı Şimdi sizler için bütçenizi zorlamayacak ve sizi güneşe karşı koruyacak maske tarifi vermek istiyorum buyrun Malzemeler: • 1 tatlı kaşığı kakao...
  3. Güneş yanığına doğal çözüm

Güneş yanığına doğal çözüm

güneş yanığına bitkisel çözüm güneş yanığına doğal çözümler çözüm yanıklarına yanıklarına evde Özellikle açık tenliler ve çocukların cilde oldukça hassas olduğundan dolayı güneşin altında çok fazla kalmadan dolayı ciltte güneş yanığı denilen sorunlar oluşur ve buda canımızın yanmasına sebeb olur.Bunun için sizlere evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz güneş yanığına karşı doğal çözümü...
  4. Doğal Güneş Kremi

Doğal Güneş Kremi

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş kremine sarılıyoruz ancak piyasada bulunan güneş kremleri hakkında da içine katılan kimyasallar nedeniyle çıkan söylentiler kafamızı karıştırmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana hepsi oldukça pahalı. Üstelik dermatolojik testler için hayvanlar üzerinde deney yapılması da oldukça sinir bozucu. Aşağıdaki güneş kremi piyasa standartlarına...
  5. Güneş Çillenmesine Karşı Doğal Formül!

Güneş Çillenmesine Karşı Doğal Formül!

güneş çillenmesi, çillere karşı, güneş lekeleri Sevgili melekler, yaz sıcaklarında güneş çillenmelerine de sık sık rastlanır. Hassas ciltlerin çok çabuk etkilendiği güneş çillerinden siz de nasibinizi almaya başladıysanız endişe etmeyin. Aşağıda vereceğimiz formülle bu çillerden kurtulabileceksiniz... 2 çorba kaşığı yulaf unu, 3 çorba kaşığı yoğurt ve 1 çay kaşığı kabartma tozunu...

Sayfayı Paylaş