gebe
Bt -839 model cam masamızın üst kısmı kırıldı. Nasıl yenisini temin edebilirim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık modelleriyle cam masalar

Şık modelleriyle cam masalar

Camdan yapılmış eşyalar her zaman için eşyayı daha zengin gösteriyor.Cam eşyaların hem modern tarz anlamda hemde göze hitap eden bir özelliği var. Yaramaz çocuklu aileler için ideallermi bilinmez ama şıklığı sevenler için ideal olduklarını söyleyebilirim arkadaşlar.:)
  2. nerden temin edebiliriz abiye kiyafetlerini

nerden temin edebiliriz abiye kiyafetlerini

Merhaba abiye kiyafetlerinizi nasil alabiliriz ben yurt disindan yaziyorum almak isterim fakat bana yardimci olursaniz sevinirim meil adresim
  3. Suyun Neden Üst Kısmı Donar

Suyun Neden Üst Kısmı Donar

Suyun Neden Üst Kısmı Donar sizce neden bilginiz var mı varsa lütfen banada bilgi verin merak ettim.
  4. Neden Önce Suyun Üst Kısmı Donar ?

Neden Önce Suyun Üst Kısmı Donar ?

Suyun Neden Üst Kısmı Donar Denizler ve göller neden üstten donar Az önce bir misafirimizin sorduğu su neden önce üstten donar sorusuna karşılık aşağıda ki makaleyi sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Suyun üst kısmı havayla ilk temas eden yerdir.Bu nedenle suyun üst kısmları alt kısımlarına göre daha hızlı soğumaktadır. Sular her zaman yüzeyden donarlar ve buz her zaman suyun...

Sayfayı Paylaş