gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bu 14 ilde yaşayan melekler dikkat!!!!!!!!!!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Meteoroloji uyarıyor.Aman meleklerim dikkat... Devlet Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden Marmara'nın doğusunda ve Batı Karadeniz'de yaşayan vatandaşlara ikinci bir sel uyarısı geldi.
    İstanbul il geneli, Yalova, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Balıkesir, Kırklareli, Bilecik; bunun dışında Batı Karadeniz'de Bolu, Düzce, Karabük, Zonguldak ve Bartın çevrelerinde yaşayan vatandaşlar kuvvetli yağış konusunda bugün ve yarın da dikkatli olmalı...

EVİNİZDEN ÇIKMAYIN UYARISI

Yetkililer, İstanbul'da yaşayan vatandaşların zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamalarını öneriyor.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    insallah yine can kaybi olmaz ya :uhu:
    allah yardimcilari olsun ...

tskler paylasim icin cnm

bu 14 ilde yaşayan melekler dikkat!!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!

Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!

Sevgili Meleklermekani.com sakinleri site içersinde her hangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen bu başlık adı altında bize bildiriniz ki gereği derhal yapılsın. Konu açamıyorsanız,Mesaj, yorum yapamıyorsanız, Rep veremiyorsanız vs.vs. lütfen yaşadığınız site genel sorunlarını bildiriniz ki sorunu bir an önce çözelim... M.M yönetimi RüYaM
  2. Ankara'da yaşayan Melekler Toplaşalım

Ankara'da yaşayan Melekler Toplaşalım

ücretsiz köpek verenler ankara ankarada ücretsiz köpek verenler Kızlar Ankaralı melekler burada tanışalımmı:melek: Sonra bi yerde buluşup tanışırız ne dersiniz:party:
  3. giresunda yaşayan melek yokmu aranıza ?

giresunda yaşayan melek yokmu aranıza ?

ben aslen erzincanlıyım ama burda yaşadığım için buralı oldum artık aranıza varsa görüşmek isterim..
  4. şanlıurfada yaşayan melekler lütfen bir bakın....

şanlıurfada yaşayan melekler lütfen bir bakın....

kızlar bizim tayin şanlıurfaya çıktı ve burada hangi doktora gideceğimi bilmiyorum..burda kalanınız varsa bana yardımcı olabilir mi acaba....
  5. Karın şişliği yaşayan meleklerimize bitkisel öneriler

Karın şişliği yaşayan meleklerimize bitkisel öneriler

Bu konu; karın şişliğine bitkisel öneriler hakkında bilgi vermektedir Hazımsızlık gün boyu rahatsız olmamıza neden olur. Mide şişliği ve karın şişkinliği belirgin bir şekilde hissedilmeye başladığında çareler aramaya başlarız. Benim gibi bu dertten muzdarip olan meleklerimiz için doğal reçeteler sunuyoruz :tik: Anason Hoş kokuludur, mideyi kuvvetlendirir, gaz giderir, balgam söktürür,...

Sayfayı Paylaş