gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu abajur yanınca herkesi şaşırtacak

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Abajur modelleri Abajur tasarımları
    Aydınlatma modeli arayışındasınız bu yanınca resim çıkan abajur ilginizi çekebilir meleklerim. bu abajurda ışı yanmıyorken silik olan resim ışın yandığında süper bir manzara ile sizi karşılıyor.

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    çok iyi ben bunun avize olanını görmüştüm ışıkları yanınca gerçektende harika görünüyo.

Bu abajur yanınca herkesi şaşırtacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu bilgiler herkese lazım

bu bilgiler herkese lazım

Oje Lekesi Nasıl Çıkar ? Oje lekesini yeni ve henüz nemliyken çıkarmak daha kolaydır.Leke kuruduktan sonra çıkarmak daha zorlu olacaktır.Ancak oje lekesi iyice işledikten ve kuruduktan sonra bile çıkartılabilir. Halıdan oje lekesi çıkarmak için; Eğer oje lekesi tazeyse kağıt havluyla üzerine hafifçe bastırarak fazlalığını alın.Eğer çok dökülmüşse kağıt havluyu değiştirin ve tekrar...
  2. Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Yanımda Olan Herkese Teşekkür Ederim :)

Merhaba Melek'lerim bildiğiniz üzere bir süredir bacağım kırıktı ve doktora gittiğimde liflerin de zedelenmiş olduğu teşhisi konumuştu. Şu sıralar doktor ve ev arasında mekik dokudum diyebilirim. Başınızı çok ağrıttım özellikle birkaç kişinin. Her şey yolunda diyemeyeceğim ama buna da şükür. Bazı zamanlar yoruluğum oldu çok yorulduğum, yürüyememenin ne demek olduğunu tam anlamıyla anladım ama...
  3. Bu abajurlar çok farklı

Bu abajurlar çok farklı

Farklı tasarım abajurlar değişik abajur modelleri Eğer farklı abajur modelleri arıyrsanız bu modelleri beğeneceksiniz meleklerim. Alışılmışın dışında abajur şapkaları mekana farklı bir hava katacak. Yatak odası dekorasyonunda da bu abajurları komidinin üstünde kullanabilirsiniz.
  4. Bu Maili Herkese Gönderin!

Bu Maili Herkese Gönderin!

Telefonunuza yada sosyal paylaşım ağı olan facebook da mesaj bölümünüze mutlaka size de gelmişliği olan "Bu maili herkese gönderin" gibi mesajları kiminiz okumadan siler kiminiz de vebal almamak için arkadaşlarına gönderir. Peki maili göndermek gerekiyormu? Göndermediğiniz durumda vebal alıyormusunuz? Sorularınızın yanıtlarını sizler için paylaşıyoruz. Sual: Birçok mailde, bu...
  5. ABAJUR

ABAJUR

MERHABA AYAKLI ABAJURLARI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM

Sayfayı Paylaş