gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar aranızda Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı bilen varsa bana da Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı ne yazabilir mi acaba?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Açıklaması
    Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Anlamı

Bir tutum ya da davranışın etkisinin sürekli olacağını anlatır.

Bu Abdestle Daha Çok Namaz Kılınır Deyiminin Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuşluk namazı nedir nasıl kılınır

Kuşluk namazı nedir nasıl kılınır

Kuşluk namazı nedir nasıl kılınır kuşluk namazı vakti ne zaman Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda kuşluk namazı nasıl kılınır, ne zaman kılınır ve kaç rekattır gibi sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz. Çünkü biz bu sayfamızda kuşluk namazı hakknıdam erak edieln tüm soruları konu alıyoruz. Kuşluk (Duha) namazı Sual: Kuşluk namazının...
  2. Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir?

Selam millet size son günlerde sık sık duyduğum bir deyimin anlamını sormak istiyorum acaba Bir Yaşına Daha Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı aranızda?
  3. Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir

Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir

Selam arkadaşlar sizden bir deyimin açıklaması hakkında bilgi paylaşmanızı rica ediyorum Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu Deyiminin Anlamı nedir?
  4. Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı nedir acaba

selam kızlar eminim sizde ara ara duymuş yada kendiniz de söylemişsinizdir Buyrun Cenaze Namazına Deyimini pekşi merak ettim nedir Buyrun Cenaze Namazına Deyiminin Anlamı acaba?
  5. İstiharede görülen renkler ne anlama gelir?

İstiharede görülen renkler ne anlama gelir?

Rüya tabiri yapmıyoruz, inşaallah rüyanız hayırlıdır. Çünkü rüyaların tabiri onu gören kimsenin durumuna göre değişir. Bu nedenle rüya tabiri kitapları yerine, ilim ve amelde güvenilir insanlara sorulmasını ve onlardan tabir alınmasını tavsiye ediyoruz. "Güzel gören güzel düşünür, Güzel düşünen güzel hülyalar görür, Güzel hülyalar gören de hayatından lezzet alır." İslâm'a...

Sayfayı Paylaş