gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

küçük kızlar için abiyeler küçük abiyeler kücük kiz abiyeleri kız abiyeleri kucuk Küçük kızınızın birer prensese dönmesini istermisiniz? işte bu abiyeler küçük kızlar için .Peri masalını andıran çok şık ve güzel abiyelerle kızlar birer prensese dönüşecek.
    Eminim küçük kızlarda bu abiye modellere bayılacaklar şimdiden ben bunu istiyorum diyenleri duyar gibiyim:D:D::D

Şu süslü cadılara bayılıyorum yeminle:D ayyy süsünüz bozulmasın:D

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten de prense gibiler hele buna bayıldım :)

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

prenses

en güzel prenses karşınızda duruyor

5. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  6. yalnızkalp

yalnızkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence sade giyinmeye alışmalılar.Ben kız çoçuklarının bu kadar abartılı giydirilmesine karşıyım.

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bnce kırmızı daha güzelmiş :D :)

Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. genç kızlar için en şık abiyeler!

genç kızlar için en şık abiyeler!

spor abiyeler en şık abiyeler genç kızlara sportif genç kızlara göre
  2. küçük kızlar için moda

küçük kızlar için moda

küçük abiyeler kücüklere göre abiyeler küçük kızlara göre gelinlikler küçüklere gelinlikler küçükler için
  3. Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Genç Kızlar İçin Şık Abiyeler

Bu yazı 2013 abiye modelleri ile birlikte genç kızlar için gece elbiselerini içermektedir. Her bayanın hayatı boyunca yaşadığı ve yaşayacağı mutlaka özel günleri vardır. Böyle özel gün ve gecelerde günün anlam ve önemini vurgulayan abiye elbise modelleri tercih edilir. 2013 Abiye modası arasından genç kızlara özel olarak seçtiğim gece elbise modellerini sizlerle paylaşıyorum.
  4. Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

Genç Kızlar İçin Muhteşem Abiyeler 2014

genç kız abiyeleri genç kızlara abiyeler 2014 Sevgili melekler, malum okulların kapanmasına kısa bir zaman dilimi kaldı. Özellikle son sınıflardaki genç kızları da bir telaştır sardı. Mezun,yet törenleri için duyulan bu telaş ve heyecan, çıkılan alışverişlerde heyecanla devam ediyor. Eğer bir genç kız ebeveyni iseniz ya da genç bir kızımızsanız şimdi paylaşacağımız harika abiyeleri çok...
  5. 5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için...

Sayfayı Paylaş