gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bu adama Gay denir mi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ya ben anlamıyorum giyim tarzından dolayı gay damgasını yiyen sevgili Murat Boz'um maço olduğunu söyledi yürübe adamın kim tutar seni buda sana gay diyenlere kapak olsun derim :) sen gay falan değilsin meyve veren ağacı taşlar diye boşune dememişler..... AŞKTA MAÇOYUM!
    POPÇU MURAT BOZ, FİLİZ AKIN'IN HABERTÜRK'TE EKRANA GELEN SOHBET PROGRAMINA KONUK OLDU.

Boz, Filiz Akın'la söyleşirken, aynı zamanda imaj danışmanı olan sevgilisi Eliz Sakuçoğlu da hayranlıkla onu izledi. Kadın-erkek ilişkileri konusunda ilginç itiraflarda da bulunan Murat Boz, “İlişkide biraz maço olduğumu söyleyebilirim. Yani kadını çok sevmek ve sahiplenmek maçoluksa, evet ben maçoyum” dedi.

Bu adama Gay denir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Oyun Adamı Çıldırtır

Bu Oyun Adamı Çıldırtır

Bakalım 6 yı geçebilecekmisiniz http://www.oyunu.org/a/game_122cb8d903547302963cb206c46f53a5.swf
  2. gayda

gayda

Rüyasinda gayda görmek maiyetinde bulunanlara sözünün geçecegine; gayda çaldigini görmek, islerinin düzgün ve yolunda olduguna delalet eder.
  3. Sizce Bu adam zeki mi ?

Sizce Bu adam zeki mi ?

Adamın teki bir IQ yarışmasına katılır. 25. soruya kadar gelir ve 25. soruda tıkanır. Bu soruya kadar gelip bu soruyu bilen dünyanın En Yüksek IQ'lu adamı ünvanını alacaktır. ve soru şudur : Dünyanın en düşük zekalı insanı kimdir ? A)Hayri Pıtır B)Mr. Burhan Altıntop C)Kamuran Piyaz D)Ben ( yani yarışmaya katılan şahıs ) adam düşünür düşünür düşünür ve sonunda cevabını bulur ve cevabına...
  4. Gayda

Gayda

gayda Tulum ve kamış borulardan oluşan, ince sesli soluklu bir çalgı İskoçların ulusal çalgısı olup, bir zamanlar Avrupa' da da çok yaygındı.
  5. Kim Bu Duran Adam?

Kim Bu Duran Adam?

duran adam kim duran adamın adı ne duran adam hakkında Bir süredir devam eden Taksim gezi parkı eylemine belkide şimdiye kadar en ilginç eylem olarak damgasını vuran ve adı bir anda saatlerce sessiz bir şekilde ayakta kaldığı için duran adam lakabını alan Erdem Gündüz'ün sergilediği eylemdi. Bir anda özellikle sosyal medyada ilgi odağı olup fanatikleri çoğalan duran adam kim? Duran adam...

Sayfayı Paylaş