Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?
apandisit belirtileri ağrısı nedenleri tedavisi hakkında bilgiler
Arkadaşlar ramazandan bu yana bir miğde arğrısı, şişkinlik, karın ağrısı ölüyorum resmen. ilk başlar yediklerimle alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama pekde öyle değil. Karın ağrısına ne iyi gelir die baktım ama şuan oruçlu olduğum için yapacak bişeyim yokk .

4-2b.jpg

şuan çok fena bir karın ağrısı çekiyorum hatta üşüyorum donuyorum resmen hırka giydimm ellerim buz gibi. Stres yada üzüntü yaşadığımda direkt miğdemede vurmaya başladı ama şuan stresli değilim üşüttüm mü ki acaba offf:uhu:

ağrım sol karın boşluğumda ve ara ara şiddetleniyo nefes alamayacak hale geliyorummmm, üşüyorum, ellerim ayaklarım buz gibi.

İki gün önce bende öyle oldum üşüttüm sanırım dedim midem felaketti aynı zamanda bende üşüyordum. Ama şu an geçti . Bence bir dr görün Asim ne olur ne olmaz.

offf akşama kadar bekliycem akşamda geçmezse yarın doktora gidicem canımda tatlı dayanılacak gibi değil :uhu:

Anlıyorum seni birde ben çok fazla bitki çayı içerim mide sorumlarımda gayet iyi gelir. Bir yeşil çay falan içsen geçermi bilmem ama denesen.

İnş. gecer canım ya o miğde fena birşey dikkat et çok katı ve abur cubur şeyler yeme daha çok sulu yemek ye annem hep öyle der mide sorunum olunca.

Geri