gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba?

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

apandisit belirtileri ağrısı nedenleri tedavisi hakkında bilgiler Arkadaşlar ramazandan bu yana bir miğde arğrısı, şişkinlik, karın ağrısı ölüyorum resmen. ilk başlar yediklerimle alakalı olabilir diye düşünmüştüm ama pekde öyle değil. Karın ağrısına ne iyi gelir die baktım ama şuan oruçlu olduğum için yapacak bişeyim yokk .

şuan çok fena bir karın ağrısı çekiyorum hatta üşüyorum donuyorum resmen hırka giydimm ellerim buz gibi. Stres yada üzüntü yaşadığımda direkt miğdemede vurmaya başladı ama şuan stresli değilim üşüttüm mü ki acaba offf:uhu:

ağrım sol karın boşluğumda ve ara ara şiddetleniyo nefes alamayacak hale geliyorummmm, üşüyorum, ellerim ayaklarım buz gibi.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İki gün önce bende öyle oldum üşüttüm sanırım dedim midem felaketti aynı zamanda bende üşüyordum. Ama şu an geçti . Bence bir dr görün Asim ne olur ne olmaz.

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    offf akşama kadar bekliycem akşamda geçmezse yarın doktora gidicem canımda tatlı dayanılacak gibi değil :uhu:

ßeLeN bunu beğendi.
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Anlıyorum seni birde ben çok fazla bitki çayı içerim mide sorumlarımda gayet iyi gelir. Bir yeşil çay falan içsen geçermi bilmem ama denesen.

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    şuan oruçluyum ama akşama alayım yeşil çay deneyeyimm inşallah geçer. sağol bitanemmmm :kiss:

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    İnş. gecer canım ya o miğde fena birşey dikkat et çok katı ve abur cubur şeyler yeme daha çok sulu yemek ye annem hep öyle der mide sorunum olunca.

Bu Ağrılarımın Sebebi Ne Acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kokulu akıntı neden olur nedenleri sebepleri nelerdir bıktım bu durumdan.

kokulu akıntı neden olur nedenleri sebepleri nelerdir bıktım bu durumdan.

Selam kızlar ben 27 yaşındayım kokulu akıntı oluyor bende ve ben bu durumdan son derece sıkıntı duyuyorum. Hatta kendimden iğreniyorum desem yeridir. Bunun sebepleri nelerdir nedenleri niçinleri hep kafamı karıştırıyor. Doktorlarda tam anlamı ile cevap veremiyorlar. Hemen dayıyorlar ilacı. Bu durumda olan ve bunu aşmış yada benim kendimi iyi hissetmemi sağlayacak bir bilgi bir ne bilim tedavi...
  2. Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Son günlerde aşırı bir sırt ağrısı çekiyorum acaba Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Ne yapmam lazım ne önerirsiniz:S
  3. Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ?

Bu akıntıların sebebi nedir yaaa ?

Ben evli bi genç kızım.eşimle ilişkiye girmiştik eşim ters ilişki istedi bende kırılmasın diye mecbur yapmak zorunda kaldım.ama ilişkiden sonra bende hem anüsten hemde vajinadan akıntı gelmeye başladı.nerdeyse hergün duş alıyorum.akıntının rengi sarı ve yeşil geçenler kasıklarım ağrımaya başlamıştı o ağrılar başladıgında akıntılarım dahada çoğaldı bunun sebebi ne olabilir ?.hasteneye gittim...
  4. baş ağrısına ne iyi gelir acaba?

baş ağrısına ne iyi gelir acaba?

Zaman zaman çok fena başım ağrıyor. Doktor da birşey bulamadı, mevsimsel dedi. Bu baş ağrısına ne iyi gelir, çare bulabilen varmı ?
  5. Hangi virüsler boğaz ağrısına sebep olur?

Hangi virüsler boğaz ağrısına sebep olur?

Soğuk algınlığı, Mononükleoz, Kızamık, su çiçeği ve krup hastalığı olmak üzere, virüs hastalıkları genellikle boğaz ağrısı ile kendini gösterir. Boğaz ağrısı ile bağlantılı bakteri enfeksiyonları arasında bademcik iltihabı, difteri ve yaygın görülmeyen bir bakteri enfeksiyonu olan epiglotit de bulunmaktadır. Boğaz ağrısında ne zaman doktora gitmeli? Boğaz ağrılarının çoğu rahatsız edici...

Sayfayı Paylaş