gebe
  1. >ÖZLEM<

>ÖZLEM< Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

Konu, 'Çöplük' kısmında >ÖZLEM< tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..!

emeğine sağlık güzel paylaşım;)

Bu Akşam Bir Ben Daha Öldü İçimde..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Gülben Ergen - Bu Akşam İçimden

Bu akşam içimden eve gitmek gelmiyor Savaşıp anılarla ezilmek istemiyorum yokluğun altında Şarkılar söylüyorum, sokaklarda yaşayanlar Alışmak zor olacak yokluğuna biliyorum Kapından geçiyorum, sokaklarda yapayalnız Alışmak zor olacak yokluğuna, görüyorum Ağlasam gören olmaz, yalvarsam duyan olmaz Olmaz meleğim olmaz,sensiz dünya yaşanmaz
  2. Fikret Kızılok_ bir harmanım bu akşam

Fikret Kızılok_ bir harmanım bu akşam

Sorum yok soranım yok Yolum yok yordamım yok Bir çıkmaz sevdadayım Çekip vuranım yok Günüm yok güneşim yok Uykum yok düşlerim yok Kın olmuş susuyorum Bir tek sırdaşım yok Çektiğim acıların demindeyim bu akşam Pişman desem değilim Bir harmanım bu akşam Her gecenin sabahı Her kışın bir baharı Her şeyin bir zamanı Benim dermanım yok
  3. Duman - İçerim Ben Bu Akşam

Duman - İçerim Ben Bu Akşam

duman şarkı notaları içerim ben bu akşam tab duman içerim ben bu akşam notaları kendime geldim geleli dostlar kendime geldim geleli dostlar olamam kimseye düşman hiç şüphem yok kefenim sağlam içerim ben bu akşam ----------------------------------- sesleri duydum duyali dostlar yola çıktım yeni baştan acelem yok hedefim sağlam içerim ben bu akşam içerim ben bu akşam içerim bennnnnnnnnnnnnn ben...
  4. Bu gece bir ben daha öldü icimde

Bu gece bir ben daha öldü icimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye

Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM sessizce Yüreğime gömdüm Bende Kalanları Biraz daha Eksildin hayatımdan Gülen gözlerinin yerini GÖZYAŞI aldı Hüzün biçtin Nadasa bıraktıgın akşamlarda Hasat mevsiminde AŞK Sonraya kaldı Biliyorum "Birşeyim yok iyiyim" Desende Bu günlerde 2 Soru...

Sayfayı Paylaş