gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Bu akşam Ediz Hun Irmak Ünal ve Ülkü Erakalın Akşam Keyfi'ndeler

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ırmak ünal ayak Ediz Hun Irmak Ünal ve Ülkü Erakalın'la keyif dolu bir akşam buakşamki programı kaçırmayın derim....
    Buakşam ile ilgili bütün haberler burada....

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU..

Türk sanat musikisine imzasını atmış ölümsüz sanatçı Ruhi Sözen’in acılarının, sevinçlerinin, yükselişlerinin, ihanetlerinin ve acılarının anlatıldığı ‘Çığlık Çığlığa Bir Sevda’ filminin başrol oyuncusu, Türk sinemasının vazgeçilmez ismi Ediz Hun ile genç oyuncu Irmak Ünal ve filmin yönetmeni Ülkü Erakalın 27 Mart Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde..

Kenan Erçetingöz soracak; Ediz Hun, Ülkü Erakalın ve Irmak Ünal cevaplayacak..

Ekranların en keyifli programı ‘Akşam Keyfi’ 27 Mart Cuma akşamı saat 19.15’te canlı yayınla Kanal 1’de.. Sakın kaçırmayın..

Son düzenleme: 27 Mart 2009
  2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu akşam Ediz Hun Irmak Ünal ve Ülkü Erakalın Akşam Keyfi'ndeler
    Bu güzel üstadlar her beraber şarkı söylediler.....

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

‘Bana Ediz de hayatım!’

Akşam keyfi’ne konuk olan Ediz Hun, kendisine Ediz Bey diyen Irmak Ünal’a kendisinden beklenmedik bir cevap verdi.

‘Çığlık Çığlığa bir Sevda’ adlı oyunda bir araya gelen Irmak Ünal ve Ediz Hun, Ülkü Erakalın’la beraber Akşam Keyfi’ nin bugünkü konuklarıydı. Ediz Hun’un oynadığı rolün Zeki Müren’in hayatıyla benzer yönlerinin olup olmadığını açıklayan Irmak Ünal Ediz Hun için Ediz Bey diyince yılların oyuncusu Ediz Hun, ‘Bana Ediz de hayatım benim!’ diyerek Irmak Ünal’a takıldı..

‘Albüm yapmak istiyorum!’

Akşam keyfi’ne konuk olan ırmak ünal, albüm yapmak istediğini söyledi.

Son olarak ‘Çığlık Çığlığa bir Sevda’ adlı oyunda oyunculuk performansını gösteren Irmak Ünal, ‘Albüm yapmayı düşünüyor musun?’ sorusuna, ‘Albüm yapmayı çok istiyorum. Çok iddialı bir sesim yok ama çok iyi bir müzik kulağım var.’ diye cevap verdi. Müzik sektöründe en son ünlü DJ ve prodüktör Hüseyin Karadayı’yla çalıştığını söyleyen Ünal, müzik sektöründe yapmak istediği bir çok icraat olduğunu söyledi.

‘Kılıbığım!’

Akşam keyfi’ne konuk olan usta oyuncu ediz hun, evinde nasıl bir erkek olduğunu akşam anlattı!

Türk sinemasında oynadığı tüm rollerde sert bakışlı ve maço tavırlarıyla dikkat çeken ve bu özelliği haliyle üzerine yapışan tecrübeli oyuncu Ediz Hun ‘Aynı maçoluğu evinizde de yansıtır mısınız?’ sorusuna ‘Ben aslında çok esprili, insanları güldüren, çevremdekilerin mutlu olmasını isteyen biriyim. Evimde de çok güler yüzlüyüm. Gerek 35 yıllık eşime gerekse çocuklarıma hep ılımlı ve yumuşak davranırım. Bunun adı kılıbıklıksa..’ sözleriyle cevap verdi..

‘Her dizide oynamam!’

Akşam keyfi’ne konuk olan tecrübeli oyuncu ediz hun, televizyon sektöründe özellikle dizi tekliflerinde çok titiz davrandığını söyledi..

Günümüzde 2 bölüm çekildikten sonra devamının sonra yazılmasına karşı olduğunu söyleyen Ediz Hun, kendisine böyle teklifler geldiğini ve bunların hepsini geri çevirdiğini söyledi. ‘Beş bölüm sonra öleceğimi nereden bileyim?’ diyen Ediz Hun, sonunu bilmediği dizide asla rol almayacağını söyledi..

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ünlü aktör Ediz Hun rol aldığı filimlerle ilgili konuştu....

‘HER DİZİDE OYNAMAM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN TECRÜBELİ OYUNCU EDİZ HUN, TELEVİZYON SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE DİZİ TEKLİFLERİNDE ÇOK TİTİZ DAVRANDIĞINI SÖYLEDİ..

Günümüzde 2 bölüm çekildikten sonra devamının sonra yazılmasına karşı olduğunu söyleyen Ediz Hun, kendisine böyle teklifler geldiğini ve bunların hepsini geri çevirdiğini söyledi. ‘Beş bölüm sonra öleceğimi nereden bileyim?’ diyen Ediz Hun, sonunu bilmediği dizide asla rol almayacağını söyledi..

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ediz Hun'un bu yönünü bilirmiydiniz.....

‘KILIBIĞIM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN USTA OYUNCU EDİZ HUN, EVİNDE NASIL BİR ERKEK OLDUĞUNU AKŞAM ANLATTI!

Türk sinemasında oynadığı tüm rollerde sert bakışlı ve maço tavırlarıyla dikkat çeken ve bu özelliği haliyle üzerine yapışan tecrübeli oyuncu Ediz Hun ‘Aynı maçoluğu evinizde de yansıtır mısınız?’ sorusuna ‘Ben aslında çok esprili, insanları güldüren, çevremdekilerin mutlu olmasını isteyen biriyim. Evimde de çok güler yüzlüyüm. Gerek 35 yıllık eşime gerekse çocuklarıma hep ılımlı ve yumuşak davranırım. Bunun adı kılıbıklıksa..’ sözleriyle cevap verdi..

5. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    ünlü oyuncu Irmak Ünal'da ses sanatçısı olmak istediğini dile getirdi.....

‘ALBÜM YAPMAK İSTİYORUM!’
    AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN IRMAK ÜNAL, ALBÜM YAPMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

Son olarak ‘Çığlık Çığlığa bir Sevda’ adlı oyunda oyunculuk performansını gösteren Irmak Ünal, ‘Albüm yapmayı düşünüyor musun?’ sorusuna, ‘Albüm yapmayı çok istiyorum. Çok iddialı bir sesim yok ama çok iyi bir müzik kulağım var.’ diye cevap verdi. Müzik sektöründe en son ünlü DJ ve prodüktör Hüseyin Karadayı’yla çalıştığını söyleyen Ünal, müzik sektöründe yapmak istediği bir çok icraat olduğunu söyledi.

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Bu akşam Ediz Hun Irmak Ünal ve Ülkü Erakalın Akşam Keyfi'ndeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

Akşam Keyfinde bu akşam Müşfik Kenter ve Yonca Lodi var

müşfik kenter memleketim sözleri müşfik kenter memleketim sözleri kenterin okuduğu şiirler bu güzel doyumsuz akşam ile ilgili bütün haberilerimiz burada.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Avrupa Yakası diziyle yeniden ekranlara dönen, yıllarını sanata adamış duayen bir isim Müşfik Kenter ile albümleriyle olduğu kadar özel hayatıyla da...
  2. Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

Funda Arar ve halit Akçatepe Akşam Keyfi'ndeler

bu akşam yine usta iki sanatçıyı ağırlayan Kenan Erçetin'in programı ile ilgili bütün haberler burada........ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. Yeni çıkardığı ‘Zamanın Eli’ albümüyle büyük beğeni toplayan Türk Pop Müziği’nin usta yorumcusu Funda Arar ile ‘Güdük Necmi’ lakabıyla yıllarca evimizde ağırladığımız unutulmaz sanatçı Halit Akçatepe 25...
  3. Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

Vural Çelik ve Tuba Ünsal Akşam Keyfi'ndeler

iki rol arkadaşı bu keyifli akşamda samimi söyleşi içindelerdi..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! Türkiye’nin ve dünyanın ilk kriminal komedi dizisi olarak gündeme gelen ‘Canını Sevdiğimin İstanbul’u’ kısa adıyla C.S.İ dizisinin oyuncuları Vural Çelik ve Tuba Ünsal 31 Mart Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Vural Çelik ve...
  4. Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

Rojin ve Murat Ünalmış Akşam Keyfi'ndeler

murat ünalmış sevgilisi murat ünalmış sevgilisi kim ünalmis kürt ve ünalmis sesi ile geceye renk katan şarkıcı Rojin ile oyuncu Murat Ünalmış birarya gelirse neler olur bakalım....... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU.. ‘Irkçılık son bulsun!’ Akşam keyfi’ne konuk olan ünlü Murat Ünalmış, ırkçılık konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.. Ülkede...
  5. Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

Fatih Ürek ve Göksel Kortay Akşam Keyfi'ndeler

ünlü tiyatrıcu ile haylaz Fatih Ürek'li bir akşama hazır olun...... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU... Sahnelerin en çok eğlendiren ismi Fatih Ürek ile tiyatro ve sinema sanatçısı Göksel Kortay 3 Nisan Cuma akşamı Kenan Erçetingöz’le Akşam Keyfi’nde.. Fatih Ürek’in birbirinden güzel şarkıları, Göksel Kortay’ın da renkli sohbeti.. Kısacası yine çok keyifli bir...

Sayfayı Paylaş