gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Bu akşamki menüm

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

2. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cok datlu yha nsl girdi onun içine :D

Bu akşamki menüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çekinmekten men etmek

Çekinmekten men etmek

Bir kimseyi rüyada çekinmekten menetmek, iyilikle emredip kötülükten sakindirmaya, akrabalari ziyaret etmeye ve onu isleyen kimsenin nefsini kötülüklerden menetmesine isarettir.
  2. bu akşamki Akşam Keyfi Programından kesitler

bu akşamki Akşam Keyfi Programından kesitler

evet meleklerim merak edenler için haberlerimiz kısa olduğu için bir başlık altından toplamayı uygun gördümbeğenirsiniz umarım....... EVLİLİK İÇİN ÇOK SEVMEK LAZIM! AKŞAM KEYFİ'NE KONUK OLAN NALAN, ÖZEL HAYATI HAKKINDA ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU.. Nalan, 4 yıl birlikteliğinin arkadaşı olduğunu söyledi. O insanla dertlerini paylaştığını söyledi. O insanla evlenmemesinin nedeni de...
  3. men deldimmm

men deldimmm

:sütyen: slm kızlar ben deldimmmmm
  4. Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz

Sevgililer Gününe Özel Menünüz.. Süslü kelimeleri ve lezzetiyle adeta onu büyüleyeceksin Melek! Denemesi bedava.. aaa herşeye rağmen bir sevgilin mi yok.. aman dert etme daha iyi süprizdi, hediyeydi.. vs. uğraşmayacaksın daha ne:D
  5. Balık menüm (resimli anlatımlı)

Balık menüm (resimli anlatımlı)

Bu konu; balık menüsü hakkında bilgi vermektedir. Meleklerime biraz da kendi menümü sunmak istiyorum. Eşim Karadenizli olduğu için balık soframızın vazgeçilmez öğünlerinden. Tabi balık olunca yanına neler olur diye düşünmüyorum artık. Oluşturduğum bu menü çok beğenildi. Balıklarımızı daha çok fırında pişiriyoruz böylelikle daha hafif oluyor. Balık menüsünde yeşil salata vazgeçilmezdir ancak...

Sayfayı Paylaş