gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bu alyansla artık beyler özel günleri asla unutamayacak!

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu ürün sayesinde artık evlilik yıl dönümüzü unutmanız gibi bir sorun kalmayacak.
    The Remember Ring olarak adlandırılan bu ürüne evlenme tarihinizi size hatırlatacak.Şu şekilde olcak;o tarih geldiğinde parmağınıza 120 F lık bir ısı verecek ve bu 10 saniye sürecek
    ve bu işlemi her saatte bir tekrarlayacak.
    Tüm bunlar hatırlatır sanırım ama yüzlüğü o gün parmağınızda bulundurmayı unutmamanız şartıyla...

7 Farklı modeli bulunan ürün için sitede şuan için fiyat belirtilmemiş.

Bu alyansla artık beyler özel günleri asla unutamayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kalbimi astım bu gece!!

kalbimi astım bu gece!!

Kalbimi astım bu gece! Hiç korkmadan, Gözlerimi kapatmadan ve seni son bir kez daha bile düşünmeden astım bu gece!!! Ellerimi kalbime buladım...Gözlerimi sana boyadım son kez!Siyahtan başka bir renk yakıştıramadım gözlerine... En derin,en soğuk en içli renk artık benim için siyah... Belki bir inci kadar saf değil,belki bir bulut kadar ferahta değil bakışların bu yüzden olabilir..Ve...
  2. :::......Bu gün... .....:::

:::......Bu gün... .....:::

Bu gün gökyüzünün yagmurlarla dolu bulutlarına baktım…Üstüme yagan o yagmurun ve o yagmur bulutlarının altında seni düşündüm, seni hayal ettim…Bulutları kendime, o bulutlar arasından arada bana göz kırpan güneşide sana benzettim…Ben duygu, hüzün,özlem ve hasret yüklü bulutum…İçerimde şimşekler çaksada, yıldırımlar çıksada, hepsi sadece kalbime saplanıyor…Biliyormusun ben sadece kendi...
  3. Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Özel Günlerinize Özel Elbiseler

Katılacağınız bir davet,mezunuyet balosu yada sizin için çok özel bir gecede giyebileceğiniz harika modellere yer veriyorum Meleklerim. Şıklığın ve zerafetin çok güzel anlatıldı bu modellerden de anlaşılıyor zaten.Hepsi birbirinden hoş...Sade ve şık olmanızı sağlayacak harika elbiseleri sizlere sunuyorum... Size yakışan rengide seçtikten sonra özel günlerinizin en gözdesi siz olacaksınız;)...

Sayfayı Paylaş