bu ara kötüyüm ben ya...

ışılsu

Yeni Üye
Üye
bu ara kötüyüm ben ya...
valla canım çok sıkkın bu ara ya hep başım ağrıyor çok gerginim oğlumda çok üzüyor bu kışı nasıl geçireceğiz bakalım evde yazın en azından hep dışarıdayız burda arkadaşımda yok kafa dengi çok monoton bir hayatım var ya allahtan yaramazda olsa sıpam sıpagetti canım oğlum var çok kızdırıyor beni ama genede severken boğacam çok tatlı bana göre.sizde benim gibi moraliniz bozuk umutsuz musunuz

canım benim bazen insan kendini yalnız hissedebilio Allah'tan oğlun var bidenem ne mutlu kendini oyalayacak başka bişilerde bulamazmısın acep zaten biz 24 saat açığız bekleriz :)

ışıl walla biz varız diyoz dahada yalnızım diyosan diyecek bişeyim yok sana çok ayp yafu kızım sen kendine ediyosun neşelen biraz aç müziği al oğlunu karşına oyna kız ben gibi:Dbak ozaman dert keder kalıyomu kız bende sen gibiydim şimdi neoldu anlayamadım aklıma bişi gelince herifimin yanında falan oynamaya kalkıveriyom adam benim hatun sapıttı die yüzüme bakıo iyi oluyo kız takfişi çal müziği oyna anam oyna:piha:

canım ablam sıpacığın varmış Allah'ın sana hediyesi....
anne olmann zorluğun bahseder annem hep...
bende az üzmedim onları halada üzüyorum belkide yinede beni sevmekten hiç vazgeçmedi... artık o monoton hayatını oğlunla renklendir ablam annemle ben öyleyim...:) ayyyy duygusala bağladım be yaaa

bende öyleyimmm şuan çok ama çok sevdiğin bir insan başka şehre gidiyor :(
öğrendiğimden beri ağlıyorum ama şuan müzik açık eskisi kadar olmasada keyfiliyim öneririm
pijama=boşvermişim dünyaya=Temmuz, Ağustos, Eylül
Her mevsimde durma gül
Hayat inan çok kısa
Belki çıkmayız yaza...:)

.
.
.
Ağlamak istemiyorsan
sende boşver dünyaya

şarkının bazı sözleri...:):)

oğluşunla açın oynayın ablacığım:)
bunlarda geçecek alışacağız her şeye alıştığımız gibi...:)

Geri