gebe
  1. Mitra

Mitra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Bu arada :)

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Mitra tarafından paylaşıldı.

Merhaba demeyi unuttum. Merhaba.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bu arada :)
    merhaba hoşgeldin aramıza :)

3. Mitra

Mitra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Teşekkür ederim pasika. Cok incesin :)

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

merhaba canım aramıza hoş geldin keyifli formlar ve zamanlar dilerim sana ...

Bu arada :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buda googlenin rakibi bir arama motoru

Buda googlenin rakibi bir arama motoru

googleye benzer arama motorları googlenin rakibi Arama motorları sürekli gelişiyor buda türke has zeka ile oluşturulmuş bir site İlaçlı Google - Nuri Alço Sunar
  2. Bu aralar saçınız dökülüyorsa...

Bu aralar saçınız dökülüyorsa...

Proteinden fakir diyetler yapan ve sağlıksız beslenme alışkanlığına sahip olanların en önemli sorunlarının başında saç dökülmesi geliyor. Çünkü bilinçsiz diyetler kişilerde protein eksikliğine neden olmaktadır. Vücut bu protein eksikliğine müdahale ederek proteini muhafaza etmek için saç uzamasını durdurur. Sonbahar mevsimi saç dökülmesi şikayetlerinin en çok arttığı dönem olarak...
  3. Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli !

Çağatay Ulusoy Bu Aralar Pek Dertli !

Çağatay Ulusoy Sigarayı Çoğalttı çağatay ulusoy haberleri Çağatay Ulusoy'un Yüzü Neden Asık Sevgili melekler, bildiğiniz gibi sevilen dizi Adını Feriha Koydum, yeni sezonda Adını Feriha Koydum-Emir'in Yolu adıyla devam ediyor. Diziden pek çok isim ayrıldı ve senaryo da Emir karakterinin üzerinde yoğunşlaşarak yazılıyor. Söylentiye göre de Çağatay Ulusoy bu duruma pek alışamamaış gibi....
  4. Bu Besinleri Bir Arada Tüketin, Kolay Zayıflayın!

Bu Besinleri Bir Arada Tüketin, Kolay Zayıflayın!

hangi besinler birlikte yenmeli, zayıflatan gıdalar, zayıflatana besinler Sevgili melekler, doğru besin gruplarının bir arada tüketilerek daha hızlı kilo verildiğini biliyor muydunuz? Tüm besin gruplarından ölçülü biçimde tüketmek, diyet listelerinden kurtulmanızı sağlıyor. Ancak bu besin gruplarını tanımalı, doğru eşleştirmeler yapmalısınız.. Nohut-Kırmızı biber Bu ikili enerji...
  5. bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum

bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum

Merhaba iki aylık evliyim eşimin yakın arkadaşıma dikkatli bir şekilde bakışını yakalıdım ama seslenmedim 2 aydır düşünyrm neden baktı acaba beğendi mi tekrar bakar mı ? bu sorular beynimi kemiriyor sanki beynim kendi kendine konuşuyor bir haftadır kendimi iyi hissetmiyorum ara ara donup kalıyorum sanki beynim uyuşuyr dikkatimi toplayamıyorum acaba çok düşündüğüm için olabilir mi

Sayfayı Paylaş