gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

cok kötüyüm depresyondayım arkadaşlar yağlanmaya ihtiyacım vvar.....:18::18::18:

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin
    depresyondayımın anlamını ii bilenlerdenim :D Dur ben şimdi yağlarım seni..Ecegeciğim takma her şeyi kafana..bak bizlesin,meleklermekanlısın..hatta fazla tanımıyorum ama sen buranın en iyi meleklerindensin benimde melek ablamsın :kiss: çooooooooookkkkkkk seviyoruz senide.....:e112:

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin

canım senin canımdan daha değerli başka hiçbirşey yok bence sen en güzeli en iyisi herşeyin en mükemmelini hakedensin sıkma tatlı canını

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de depresyondakilerdenim yalnız değilsin canım merak etme

bu aralar çok kötüyüm benide bi yağlayı verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çok komik bi haber

bu çok komik bi haber

ekranların sevilen tutulan dizilerinden olan Yalancı Romantik dizisi seyirciyi gülmekten kırıp geçirirken oyuncuların filimin reklm çekimlerindeki anılarını anlatara yine kahkaha yarattılar..... 'TANIŞIR TANIŞMAZ YATAĞA GİRDİK!' KANALTURK EKRANLARINDA EBRU AKEL'İN SUNDUĞU PROGRAMA KONUK OLAN EBRU CÜNDÜBEYOĞLU VE HAKAN YILMAZ, KISA SÜREDE EKRANLARIN EN SEVİLEN ÇİFTLERİNDEN OLDU.......
  2. benide alsanıza aranıza :)

benide alsanıza aranıza :)

slm herkese. İzmir,liyim 19 yaşındayım Modayla ilgili sitelerde gezerken sizin formunuzu gördüm cok hoşuma gitti üye oldum........
  3. çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!!

çok çaresizim bi akıl verin lütfennn!!!

kızlar benim bir derdim var.bundan 4 sene önce okul yıllarında samimi olduğum bi kız arkadaşım vardı.bizim sınıfta birinden hoşlanıyordu.fakat o hiç bilmedi.meğerse bu çocuk benden hoşlanıyormuş.onu da okul bittikten bir yıl sonra öğrendim.bunu arkadaşıma da söyledim.bunu o da biliyor.tabi bu çocuğa benim hiç ilgim yoktu okul yıllarında...ama şu anda kız arkadaşımın ona karşı bi ilgisi kalmadı...
  4. Aranıza benide alırmısınıız :)

Aranıza benide alırmısınıız :)

Meraba arkadaslar istanbuldan tuba ben yasım 19. ben olmadan olmaz dedim ve geldim :)))

Sayfayı Paylaş