gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bu aşk sadece bir çıkmaz sokaktı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

bu aşk sadece bir çıkmaz sokaktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkmaz sokak

Çıkmaz sokak

Rüyada çikmaz bir sokaga girdiginizi oradan nasil çikabileceginizi düsündügünüzü görmek, giristiginiz bir iste islerin sarpa sardigina ve sermayenizin batma tehlikesinde bulunduguna, memur iseniz yaptiginiz yanlis bir isten dola-yi amirleriniz tarafindan çok fena azarlanacaginiza ve belki de isinizden olma tehlikesiyle karsi karsiya bulundugunuza, halktan bir kimse iseniz, mahalle halki...
  2. Bir Çıkmaz Sokaktayım

Bir Çıkmaz Sokaktayım

çıkmaz sokaktayım . Ben girdiğimde güneşli bir bahar sabahıydı burada, cam önlerinde saksılarda sardunyalar vardı hatta, bahçedeki kamelyadan hanımelinin kokusu geliyordu, böyle güzel bir sokağın sonu mutlaka güzel bir yer olmalıydı... Kendimi kaybettim sayende, Kendim kendimi tanıyamaz oldum. Artık nerdeyim, hangi noktadayım, Başındamıyım yolun, yoksa çoktan sonuna mı geldim......
  3. Bu Aşk Sadece Bir Çıkmaz Sokaktı ...

Bu Aşk Sadece Bir Çıkmaz Sokaktı ...

Bizim de bir ayrılık vaktimiz varmış zamanını hiç hesaba katmadığımız. Yıllara yaydığımız aşkı, nasıl da hunharca harcamışız meğer. Nasıl da tüketmişiz elimizde, avucumuzda ve yüreğimizdeki tüm bozuklukları, Artık harcayacak kuruş kalmamış… Zaman hesap yapma zamanı değil sevgili! "Koy yüreğini ortaya, iç hesaplaşma yap" demiyorum artık sana. Kimin ne kadar çok sevdiğinin de...
  4. Bir aşktır bu yaşanan

Bir aşktır bu yaşanan

bir gece vakti uyandım uykumdan, birden aklıma yine sen geldin,oysa bilmediğim bir şey vardı, beni uyandıran sendin, o gece hayata olan bütün özlemlerimi, bütün sevgimi, gecenin karanlığında kaybolan rüyalarımda bırakıverdim , her şeyimi yitirmiş gibiyim, saatler geçmeksizin atar durur,ölmek ister dururum, ama bir türlü ölememem, bitiremem seni ve içimdeki yangınımı, bir yandan kendimle...

Sayfayı Paylaş