gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Bu Aşk Senide Çoğaltacak

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

seni seviyorum seviyorum seni Çoğalarak seviyorum SENi giderek daha çok...Her şeyi yeniden öğrenir gibi öğrendiklerimi biriktirir gibİ çoğala çoğala ...
    Uzaklığında da yakınlığında da her zaman ve her mekanda.

SENi sevmenin nöbetini tutuyorum
    Yüreğim ellerimde karda kışta deli yağmurda...
    Mavide yeşilde parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi.
    Sevdikçe çoğalıyor daha çok seviyorum.
    Yollardaki sisi savuruyorum rüzgar oluyorum aydınlığa koşuyorum.
    Yüzünü taşıyorum rüyalarıma.Ellerin darIlıyor onlarıda çağırıyorum.
    Gülüyorsun gülüşüne hayran oluyorum.
    Sevdikçe hayranlığım çoğalıyor.
    Sevdam hep bir anöncesinden daha büyük

AŞKIM daha kararlı bulmuşken
    SENi kaybetmek adına SENİ SEVİYORUM...
    Yaşama sevincim çoğalıyor içimde kuşlar çoğalıyor kanat çırpışlarını dinle...
    Hepsi SENin aşkına uçuyor.

Görmesekte birbirimizi ne gam...!
    Varsın işte ordasın.

Onca AŞK öğretmede ama şimdi yalnızkende öğreniyorum.
    Öğrendikçe daha da çoğaltıyorum SENi sevmeyi.

Özlem AŞKın çiçeği özlemle birlikte AŞKında çoğalıyor.
    Kaç acının sınavından geçtim ve başardım sonunda

Bir tek acıyı azaltıyorum içimde.SENi çoğaltıyorum acı yok oluyor
    Şimdi yıldızları daha büyük gecelerin daha çok.
    SENinle birlikte yıldızlarda çoğalıyor.

Korkma ne kadar çoğalıyorsa çoğalsınlar yüreğim AŞKını taşıyacak kadar büyük.

Sana dair ne varsa herşeyi kucaklamaya hazırım.
    SENi çoğaltıkça atacak .Geleceğini bilirse SENsizliğide dayanacak.

Ve SEVGİLİM ;
    BU AŞK SENİDE ÇOĞALTACAK...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2010
Bu Aşk Senide Çoğaltacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce, Bu Aşk Değil

Günce, Bu Aşk Değil

günce bu aşk değil bu aşk değil yalan sevgilim Bu Aşk Değil Unutulmak dert değil Unutmak hep zor gelir Mühürlenmiş yüreğim Bu bedene ağır gelir Seni sevmek dert değil Sensiz olmak zor gelir Hasreti gecem bilir Bedenim acında silinir İnan herşey bir an İnan son söz yalan Yalan söyler zaman İnan herkes yalan Bu aşk değil yalan sevgilim Yolunda yüreğim Yorgunum yorgunum Emanet sevinçlerim
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mustafa Yıldızdoğan - Aşk Budur

Mecnuna Dar Gelen ÇÖlde Yerİm Var Ferhat DaĞlar Deldİ,taŞta Terİm Var Nesİmİnİn Bedenİnde Derİm Var YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur. Yesevİden ÖdÜnÇ Aldim Hirkayi Haci BektaŞ Nefesİnde Kilpayi Yunus Oldum Tamamladim Halkayi YÜzyillardan Bana GeÇen AŞk Budur Fermanlari HİÇe Sayan AŞk Budur Dede Korkut Destaninda Harf Benİm KÖr OĞluna Gİden Posta Benİm Zarf...
  3. aşk budur

aşk budur

aşk budur işte sözleri Herkes aşkı farklı tarif eder.Size göre aşk nedir?Tarif edin bakalım:) Aşk Fransa'da bir komedi, İngiltere'de bir trajedi,İ talya'da bir opera, Almanya'da bir melodramdır. Marguerite Blessington Aşk, geceyi bile gün ışığına boğabilir. A. Salle Aşkın gelişi, aklın gidişidir. Antoine Bret Aşk eşeğe bile dans ettirir. Fransız Atasözü Yüreğin yüksekliğine...
  4. işte aşk budur...........

işte aşk budur...........

Rüzgara karşı alıp yelkenleri,açılma vaktin gelmiştir denize.Bilirsin ki ne fırtınalar,ne deli dalgalar beklemektedir seni.Korkarsın,terk edemezsin limanı,bir köşesine sığınırsın.Kabullenmesen de artik aşk bitmiştir...........İste SON budur...........İçin hep hüzün doludur,bir turlu kabullenmezsin bittiğini.Gözlerinin ...içine bakıp seni seviyorum demesini beklersin.O sözler hiç çıkmayacak o...
  5. AŞK budur !!!

AŞK budur !!!

Aşk buydu işte Aynaya baktım bu sabah Hayalini çizdim Gözlerini bakışını Gülümsemeni Ne çok özlediğimi hissetim… Gözbebeklerimin içindeydin sanki Aynanın içinden çıkıp geleceksin sandım Sarılacaksın sımsıcak Hayallere daldım Her hayalde Biraz daha sen oldum Sonra konuştum seninle Elimi uzattım tuttun Sevgi buydu işte Hissetmek… Yaşamak… Aşk buydu…...

Sayfayı Paylaş