gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bu atkılara bayıldım

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

sizde beğendiniz mi arkadaşlar[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

bu atkılara bayıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben bu mutfaklara bayıldım:)

ben bu mutfaklara bayıldım:)

ARKADAŞLAR HERKES BEYENDİĞİ BİR MUTFAK RESMİNİ BURDA PAYLAŞABİLİRRR :)
  2. Bu eve bayıldım

Bu eve bayıldım

Dekorasyon örnekleri Doğal dekorasyon İlginç bir insanım sanırım. Çünkü kokoş dekorasyonu da doğal dekorasyonuda çok beğeniyorum. Mesela bu ev çok doğal. Sehpa, ağaç kütüğünden. Duvarlar taştan. ağaçtan duvar rafları da yapılsa çok şık durur. O kadar çok beğendim ki bir gün kır evimiz olursa aynen böyle dekore etmek istiyorum.
  3. Ben bu mumluklara bayıldım.

Ben bu mumluklara bayıldım.

Mumluk modelleri Kuşlu mumluk çeşitleri Mumlara ve mumluklara hiç dyanamıyorum. Ama en yapayım o kadar güzel dekoratif mumluk modelleri var ki dayanamıyorum. Hem alıyorum hemde kendim yapıyorum. Limon kabuklarından mumluklar da çok şıklar. Bu mumlukları gördüğümde de çığlık atıp bunla ne şirin şeyler dedim ve sizinle paylaşmak istedim meleklerim. İşte kuşlu mumluklar;
  4. bu balkon dekorasyonuna bayıldım meleklerim

bu balkon dekorasyonuna bayıldım meleklerim

Balkon dekorasyon örnekleri Country tarzı balkon dekorasyonu Country bu yıl çok moda. O yüzden balkonda dahi country esintisini görmek mümkün. Bu country dekore edilmiş balkon örneği de benim çok hoşuma gitti. Salon gibi bir balkon olmuş. Benim orda içim açılır.
  5. Bu Tombul Meleklere bayıldım

Bu Tombul Meleklere bayıldım

Melek bibloları Dekoratif biblo örnekleri Melek diyince hepimizin gözünün önde beyzlar giymiş ince uzun bir kız figürü canlansa d bu tombul melek bibloları bu görüntüyü biraz değiştirecek. Alışılmışın dışında bir tarzda karşımıza çıkan bu bibloları çok beğendim meleklerim. Oturma odası dekorasyonu için gülümseten bir obje olurlar.

Sayfayı Paylaş