bu ay bebek bekleyenler

slmlarrrrrrr

slm tatlı anne adayları güzel melekler... yarın adet günüm adet olacak gibi hissediyorum.... inşallah adet değil gebelik belirtisidir.....kasıklarımda ara ara ağrı var... bakalım kısmet.... hayırlısı olur hakkımızda inşallah :)

günaydınnn

günaydın meleklerimmm:) bugün adet günüm sabahın köründe kalkıp test yaptım negatif:( bakalım kırmızılar ne zaman gelcek aslında erken davrandım bunu biliyorum ama dayanamadım:) neyse hepinizi öpüyorum görüşmek üzere ....:noel baba:

günaydın meleklerimmm:) bugün adet günüm sabahın köründe kalkıp test yaptım negatif:( bakalım kırmızılar ne zaman gelcek aslında erken davrandım bunu biliyorum ama dayanamadım:) neyse hepinizi öpüyorum görüşmek üzere ....:noel baba:

canim enazindan 2-3 gün gecikmesini bekle hemen öyle erken cikmiyor idrar testinde kan testi yap istersen

kızlar bende bugün sanki kasık ağrları başladı sabahtan beri kasıklarıma bişeyler batıyo sanki.böyle mi oluyo? yada başka bişey mi acaba? ya benim reglime 8 gün kaldı ama kan testi yaptırsam çıkar mı sizce? ölücem meraktan :(

canım benim erken yapmışsın testi, adet günün gelince kan testi yaptır bence, güzel haberler alırız umarım:) ya ben de hala hastalanmadım 5 gün geçti, birazdan gidicem kan testi yaptırcam bana dua edin kızlar gelişmeleri yazarım...

inşaALLAh hamilesindir elçinsu canım benim yaaa bende bir melek bekliyorumla aynı durum dayım daha benim 9 gün var hiç belirti yok sadece sanki karnım biraz ağrıo oda regl belirtisi heralde :( hayırlısı olsun ALLAh güzelini nasip etsin herkese inşaALLAh
canım benim iyi dileklerin için teşekkür ederim kendini dinleme tatlım rahat ol olacağı varsa kimse engel olamaz o yüzden kendini strese sokma

canım benim erken yapmışsın testi, adet günün gelince kan testi yaptır bence, güzel haberler alırız umarım:) ya ben de hala hastalanmadım 5 gün geçti, birazdan gidicem kan testi yaptırcam bana dua edin kızlar gelişmeleri yazarım...
canımcım erken davrandığımı biliyorum merak ettim sadece inşallah güzel haberler alırız tunacım merakla bekliyorum hemen sonucunu bize de yaz.... kan testi için ya da idrar testini hemen yapmıycam artık beklemedeyim:)

Geri