bu ay bebek bekleyenler

tuna 2 günün geçti.sonuç ne oldu?hamilemisin?çok merak ettim.bende aynı durumdayım.test yapmaya korkuyorum bende.belki senden cesaret alırım.

evet canım resimdeki oğlumun küçüklüğü. yaa kızlar güzel dileklerinize tşk ama şu an şoktayım ben eve gelince hemen size yazayım dedim, biliyosunuz kan testine gidecektim sonuç için yarın dediler ben de hemen öğrenmek istedim yani ayrıntılı istemedim bugün olursa sonuç sadece var ya da yok diye çıkar dediler veeee sonuç negatif yazıyor o yazıyı görünce çok şaşırdım şimdi benim bu belirtilerim psikolojik mi yaa:( göğüs ağrıları baş dönmeleri offf yaaa daha hastalanmadım da. acaba biraz daha bekleyip tekrar mı yaptırsam hiç öyle olan var mı aranızda?

kendimi öyle çok pozitife alıştırmıştım ki o yüzden üzüldüm tabi ama en iyisi beklemek diyorum artık stres yapmıcam ne yapalım hayırlısı...

canım yaptım ama erken yapmıştım 2. çizgi çoook açık çıkmıştı zaten ondan kafam karıştı inş kan testi sonucu yanlıştır dicem artık, normalde yarın çıkar dediler yani ne gün hamile kaldığına kadar ayrıntılı oluyomuş ama ben meraktan öyle istemedim sadece var mı yok mu bana yeter dedim ondan sadece kan testi de kaset testi şeklinde oldu, bilemiyorum artık doğruluğunu. en iyisi adetimi beklemek daha 5 gün gecikti bakalım neler olacak?

moralini sakın bozma

evet canım resimdeki oğlumun küçüklüğü. yaa kızlar güzel dileklerinize tşk ama şu an şoktayım ben eve gelince hemen size yazayım dedim, biliyosunuz kan testine gidecektim sonuç için yarın dediler ben de hemen öğrenmek istedim yani ayrıntılı istemedim bugün olursa sonuç sadece var ya da yok diye çıkar dediler veeee sonuç negatif yazıyor o yazıyı görünce çok şaşırdım şimdi benim bu belirtilerim psikolojik mi yaa:( göğüs ağrıları baş dönmeleri offf yaaa daha hastalanmadım da. acaba biraz daha bekleyip tekrar mı yaptırsam hiç öyle olan var mı aranızda?
canım stresten gelmiyordur belki adetin bu arada hiç böyle gecikmelerin oluyor muydu bide evde yaptım silik çıkmıştı demişsin evde bir daha testi tekrarlasan belki için rahat eder bence biraz daha beklemde kal sonra tekrar daha iyi bir yere git ben ilk hamileliğimde 1 saat içinde öğrenmiştim hem de kaç haftalık falan olduğunu canını sıkma şöyle düşün bunda da vardır bi hayır de içini ferah tut görüşmek üzere bu arada idrar testini tekrarlamayı unutma tatlım :)

bu arada tatlı melekler ben daha adet olmadım normalde bugün olmam gerekiyordu adet sancısına benzer bi sancı ara ara geliyor acaba stres mi yapıyorum ondan mı gecikiyor ama inanın stresim yok bebek yoksa adetim gelsin istiyorum gün değişince benim canım daha çok sıkılıyor

Geri