gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu aydınlatma uçuyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Aydınlatma modelleri İlginç tasarım örnekleri
    İşte bir tasarım harikası daha. Ben bu lambayı çok beğendim. Özellikle çocuk odalarına çok yakışır. Tüm çocuk odası aydınlatma modelleri arasında en şirini bu bence.Kuş odanızda uçsun ve size ışık saçsın. İşte kuş lamba karşınızda meleklerim;

Bu aydınlatma uçuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aydınlatmalar

Aydınlatmalar

aydınlatmada ışık renginin önemi ışık kaynaklarının insan yaşamındaki yeri duvar aydınlatmaları hayatımızdaki aydınlatmalar Yatak odası aydınlatmasının dinlenme, makyaj yapma, giyinme ve okuma gibi gereksinimlere yanıt verecek şekilde dengeli olması gerekiyor. House Beatiful dergisi yatak odalarının nasıl doğru aydınlatılacağını anlatıyor. Yatak odalarında dinlendirici bir genel...
  2. Bu çocuk odası aydınlatmaları çok güzel

Bu çocuk odası aydınlatmaları çok güzel

Çocuk odası aydınlatma modelleri Çocuk lambası modelleri çocuk odası için olan her dekorasyon ürünü çok şeker oluyor gerçekten. Dekoratid çocuk odalarına dekoratif çocuk odası aydınlatmaları yakışır zaten. Sizde çocuk odası hazırlıyorsanız bu birbirinden güzel aydınlatma modellerine bakmadan geçmeyin derim.
  3. Bu aydınlatma kağıttan

Bu aydınlatma kağıttan

Kağıttan aydınlatma yapımı el yapımı aydınlatma modelleri bu aydınlatma modeliel yapımı üstelik kağıtlardan yapılmış. Yapımı basit gibi duruyor fotoğraflardan. Işık açıkken ki görüntüsüne bayıldım. Kağıtları büyüklü küçüklü gelişi güzel kesmiler koli bandı ile yapıştırmışlar kağıttan el yapımı avize çıkmış ortaya.
  4. Bu aydınlatma modeli oldukça şık

Bu aydınlatma modeli oldukça şık

Aydınlatma modeli Avize modelleri Farklı aydınlatma modeli arıyorsanız bu baloncuklu avize modeli ni beğenebilirsiniz melleklerin. Oldukça hoş bir görünüme sahip bu aydınlatma mekana modern bir hava katacaktır.

Sayfayı Paylaş