gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bu ayrılık hangimizin ahı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Bir daha vursa idi Nefesim nefesine…

Sen başka nefeslerde kaybolurken
    Sen sabahlara tanıdık tenlerde kavuşurken
    Sen yolunda, ardına bile bakmadan ilerlerken
    Ben hala kayıp gecelerin sabaha kavuştuğu saatlerde sana çıkacak bir yol arayan yorgun bir yüreğim…

Pencerem açık, rüzgar deli deli esiyor yine bu gece… Ne güneşin güzelliğini anlatabildim sana, ne gecenin ayazını… Yüreğimin isyanlarında gezinen akbabalar bir bir kemirirken sen'li günlerimi; kaçmak boşuna o kaçınılmazdan…
    Oysa ben hala gözlerimde dinleneceğin zamanların parmaklıkları arasında tıkılı kaldım. Bir müebbet ceza bu bana, o çok sevildiğim günlerin hesabına kesilen…
    Ömrüm boyunca gizli gizli akıtacağım göz yaşlarımla bile ödeyemeyeceğim; akan her damlanın sen olduğunu bile bile..
    Belki de kendi elimle ipini çektiğim bir sevdanın diyetini ödemek, yaşamak sandığım sensiz günlerim…
    Kör bir kuyunun etrafında gezinmekti sevdan, içine düşsem çıkamayacağımı bildiğim…
    Dikenli tellerle çevrili bir bahçeydi yüreğin; bir girersem bir daha kopamayacağım…
    Sensizlik azaptı, cehennemdi bu dünyada tattığım, kalbine girebilmenin armağanı cennetime nispet…
    Mavilerimin alacaklısıydı gecelerin siyahı…
    Ve canımın her yandığında dayanamadığım o acı sendin, ben artık anlamsız bir dünyanın yorgun seyyahı…
    Bilmiyorum sevdiğim, bu ayrılık hangimizin ah'ı ?

Geçmiş ve gelecek yoktur... Sadece sonsuz bir "şimdi" vardır...

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu ayrılık hangimizin ahı
    Belki de kendi elimle ipini çektiğim bir sevdanın diyetini ödemek,

yokluğun güzel bir tarifi ama acı teşekkürler benian

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu ayrılık hangimizin ahı

Ben teşekkür ederim anne

Bu ayrılık hangimizin ahı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ah Bu İstanbul Anıları

Ah Bu İstanbul Anıları

Ah Bu İstanbul Anıları Geçenlerde 15 yıllık muhitim Ortaköy'de, Mecidiye Camii’nin kıyısında Emirgân’ın şöhretiyle yarışan çay bahçelerinin önünden geçtim. Gezinirken Sözde entelleküel birikimlilerle dolu kişilerin oturduğu, Topkapı Sarayı Kız Kulesi manzaralı, bir masaya çağrıldım. Açıklanamayan uçan cisimlerden konuşuyorlardı yine. Sohbet beni hiç sarmadı. Tam kalkıyordum ki bir sesle...
  2. ah bu ergenlikkkk

ah bu ergenlikkkk

slm kızlar bende yazayım dedim 15 yasında bir oğlum var ergenliğe girdi mahvediyor beni ne konusuyor ne ders calışıyor nasıl davranacagımı sasırdım bazan ay bırak ne yaparsa yapsın diyorum ama cok üzülüyorumm ona yardım almayı teklif ettim onuda kabul etmedi ne yapacagımı sasırdım ergenlikle ilgili tüm yazıları okuyorum heralde oglan büyüdügünde prof olucam bu gidişle :) yada ben direk akıl...
  3. Göktan - Ah Bu Gönül

Göktan - Ah Bu Gönül

Ne hataların acısı Ne ayrılığın sancısı Bu sabah mutlu uyandım Bitti artık kendimle aşkın kavgası Bedeli ödenmiş sevdamın Acısı yamanmış dünyanın Yine de gelince aklıma Yagmurlarda bakışların Ah bu gönül Seni deli sevdi güzelim Seni hep sevdi Yagmurlarda solan yüzüne Tutuşur bulutlu gözlerine
  4. ah bu erkekler...

ah bu erkekler...

kızlar eşım bu ara ruh halı acısından ıyı degıl cok karamsar ve hıcbıseyden tat almıyor.üstüste sıkıntılar yasadık ve etkılendık bazı seylerden.sımdı ıse toparlayamıyor kendını.neler yapabılırım onun kafasını dagıtmak ıcın bana fıkır verın neolur.... benı uzuyo onun boyle olması...:shootout:.
  5. Ayrılığın hikayesi ah ayrılık aaaah

Ayrılığın hikayesi ah ayrılık aaaah

Ayrılık Hikayesi Havada tatlı bir meltem vardı. Denize karşı oturup çay içiyorlardı, Martıları dinler gibi sessizdi ikisi de. Kimse ilk sözü söylemeye cesaret edemiyordu. Yol boyunca susmuşlardı, Ayakları getirmişti en sevdikleri bu yere. İkisi de sigara üstüne sigara yakıp, Küllerle oynuyorlardı. Birbirlerinin gözlerine bile bakamıyorlardı. Oysa ne çok severlerdi, Göz göze bakışıp, El ele...

Sayfayı Paylaş