gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bu Bahar Zara'dan Babetleriniz

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

bayan ayakkabıları, modelleri, 2011 yaz, fiyatı, zara 2011 bayan ayakkabıları buradan bulabilirsiniz
    Zara babet modellerinde 2011 yeni sezonu açıldı. Birbirinden güzel ve şık tüm zara babet modellerini burada bulabileceksiniz. Özellikle bahar aylarında tercih edilen babetler ülkemizde son derece popüler olmuş durumda. işte size bu rahat ayakkabıları sunuyorum melekler..​

Bu Bahar Zara'dan Babetleriniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu kış babet çizme giyeceğiz!

Bu kış babet çizme giyeceğiz!

Trendleri ve modayı takip eden, kaliteye önem veren, ayakkabı tutkunu kadınlar için birbirinden şık ve fonksiyonel modellere imza atan İnci, 2007/2008 sonbahar kış sezonunda çizme şıklığını yeniden yorumladı. Her kadının zevkine ve giyim stiline uygun alternatifler sunan İnci, modern, doğal ve minimalistik çizgilerden hoşlananlar için tasarladığı rengarenk “Babet Çizmeler” ile kışa...
  2. Ajda Pekkan - Bu Bahar

Ajda Pekkan - Bu Bahar

bir dal uzat bana sarılsam sevgiyle bu baharda öyle bir gün yaşat ki sen ani kalsın tüm doğaya bir dal uzat bana yeşersin elimde sevgimizle ant içsin yapraklar anmaya bu aşkı her bahar doyamam seninle olmaya erir geçer sanki zaman yanında dokunmasın bize kimse kalalım biz baş başa sevdanla sar götür uzaklara kalmasın izler dünden yarınlara her bir an değsin binlerce yıla aşık ol...
  3. babetler bu yıl cıvıl cıvıl

babetler bu yıl cıvıl cıvıl

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. "Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak.

"Bu son bahar, son baharımız olacak. Son sezon Eylül'de Kanal D'de" sloganıyla ekranlara gelen dizinin tanıtım çekimleri, bir süre önce yayınlanmaya başlandı. Yeni bölüm de 3 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.. Fragmanları izlerken fark ettim ki, yaz sezonu boyunca onun boşluğunu kimse dolduramamış.. O kadar ki fragmanlar bile beni hüzünlendirip, boğazıma yumruklar saplamaya yetti, dizi...
  5. BCBGirls  Bahara Özel Babetleri

BCBGirls Bahara Özel Babetleri

Tarz meselesi kimileri topuklu severken kimileri düz taban babetlerden vazgeçemez. 1980′lerin başında ilk olarak piyasada duyulmaya başlanan BCBG markası, “iyi stil, iyi davranış” sloganıyla ayakkabı dünyasında kendine yer edinmeye başladı. Ardından tasarımlarının eşsiz, trendy ve alınabilir oluşu ile yoğun bir müştesi kitlesi yakalayan marka kısa bir sürede BCBGirls ayakkabıları, BCBGirls...

Sayfayı Paylaş