gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bu banyodan çıkılır mı?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

evin banyosu böyleyse diğer odaları düşünemiyom bile melekler [​IMG]

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    girip buruşunca zor çıkararsınız beni hahaha

bu banyodan çıkılır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben bu banyolara bayıldımmm

ben bu banyolara bayıldımmm

kaynak:kankarizma.com
  2. banyo ve denize girmek orucu bozar mı?

banyo ve denize girmek orucu bozar mı?

banyo orucu bozarmı oruçlu iken banyo yapılırmı oruçluyken yapılırmı oruç tutarken oruçken Ağızdan ve burundan dimağa veya mideye su kaçırmamak şartıyla, yıkanmak orucu bozmaz. Yalnız İmam-ı Azam serinlemek için suya girmeyi veya yaş elbiseye sarılmayı mekruh saymıştır. Ebu Yusuf'a göre değildir. Allah Resulü oruçlu iken hararetini gidermek için başına su dökmüştür. Ancak denize veya nehre...
  3. Süper bu banyolar

Süper bu banyolar

Hazır kar yüzünü göstermeye başlamışken soğuk bir gün sonrası eve gelip yorgunluğunuzu atabileceğimiz sıcacık modern bir küvetimiz olsa sizce de süper olmaz mı:? Hele bir de huzurlu bir müzik açıp,etrafına mumlarımızı yakıp,küvetimizi de mis kokulu köpüklerle doldurursak demeyin keyfimize:)
  4. Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı??

Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı??

İlginç Banyo İlginç Banyo Resmi Ayyyyy kim girebilir ki oraya :D:D Kimde var cesaret Kim önce girmek ister :D:D Hadi bakalım korkunuza yenilmeyin yapabilirsiniz o banyoya girebilirsiniz...:D:D Bunlarda ürkütücü değil ama daha şık ve güzeller... Bu Banyoya Girecek Cesaretiniz Var mı?? Meksika'da eski binanın çatı katını satın alanlar banyoya her girdiklerinde yükseklik korkularına...

Sayfayı Paylaş