gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

bu bebek ağlarsa ölecek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bilim insanları ağlamayı, insan vücudunun üzüntü ve stres altında salgıladığı kimyasallardan kurtulması olarak tanımlasa da minik Tiana için durum pek de öyle değil. Çünkü çok nadir bir hastalığa tutulan iki yaşındaki kız, ağlarsa ölecek.

İngitere’de yaşayan Tianna Lewis, Refleks Anoksik Nöbetler (RAS) adı verilen bir hastalıkla boğuşuyor. Bu hastalık, hastanın heyacanlandığında, korktuğunda veya acı duyduğunda kalbinin durmasına ve nefesinin kesilmesin neden oluyor.

Tiana’nın kalbi de bu hastalığa bağlı olarak ağladığında duruyor. Bugüne kadar 10 kez küçük nöbet geçiren kızın ailesi, onu ağlatmamak için ellerinden ne geliyorsa yapıyor.

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa Allah şifa versin

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcıları olsun ya çok zor

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy kıyamam ne kadar zor bir çocuğun ağlamaması Allah yardımcıları olsun...

bu bebek ağlarsa ölecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu kelebek ölecek

Bu kelebek ölecek

Sevgimi bir kağıda yazıp bırakıyorum kalemimin ucundan. Sen gibi yaralayıcı mı olacak bundan sonra bütün duygular? Hayat yolculuğum sen de mi noktasını bulacak? İçimde kalabalıkların rahatca sığabileceği bir boşluk? Kelimelerimin kalp atışlarını duyuyorum. Acı; mürekkebim oluyor artık. Kıyametler kopuyor bir adım arkamda, dönüp bakmaktan korkuyorum. Beyaz umutlarımın siyah yalnızlıklarımdan...
  2. pargalı bu gece ölecek mi ?

pargalı bu gece ölecek mi ?

Muhteşem Yüzyıl acayip heyecanlı gidiyor ve merakla pargalının ne zaman öleceğini bekliyorum.acaba bu gece ölecek mi pargalı ?
  3. Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek ?

Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek ?

Bu konu; Dila Hanım Dizisinde Bu Hafta Kim Ölecek hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Dila Hanım sürükleyici bir tempoyla bu hafta da yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Star Tv'nin en başarılı dixilerinin başında gelen Dila Hanım'da bu hafta biri ölecek. Bu isim Seyit Bey olacak.. Bunun yanında Selçuk Bey Rıza'nın da Dila'ya aşık olduğunu öğrendiğinde yeni planlar yapmaya...
  4. Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

Küçük Ağa Mehmetcan Ölecek mi?

küçük ağa dizi oyuncuları, küçük ağa mehmetcan öldümü, mehmetcan öldümü Kanal d ekranlarının ailece izlenen sevilen dizisi"Küçük Ağa" son bölümün de hayranlarını bir hayli üzdü. Son sahne de annesi ile birlikte araba da giderken birden fenalaşan ve burnundan kan gelen Mehmetcan'a noldu? İzleyici büyük bir merakla yeni bölüm de Mehmetcan'a neler olacağını bekliyor. Benim düşüncelerim...

Sayfayı Paylaş