gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu bebişlerin bıjı bıjı vakti gelmiş :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Yirim sizi bennnnnnnnnnnnnnnn :D

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bu bebişlerin bıjı bıjı vakti gelmiş :)
    çok dadlu bir paylaşım olmuş canım.. yiyim ben bu bebişlerii yirimm... ham baparım yaaa... çok dadlular.. paylaşım için teşekkürler canım...

Bu bebişlerin bıjı bıjı vakti gelmiş :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Veda Vakti Geldi Bu DELİ Aşka

Artık Veda Vakti Geldi Bu DELİ Aşka

Bu veda artık sana…Bu terk ediş artık seni bu satırlarda… Ben bana düşen yazgısını yaşadım bu aşkın.Deli mutluluğun bedelini ödedim her saniyemde.. Bugün tam bir yılı ayrılığın..Bugün tam bir yılı sensiz geçen her anın..Ve bugün artık tam zamanıdır sensiz hayata başlamanın… Kapatırken kapıyı arkamdan ,bilmemdendi bir daha girmeyeceğimi iki kişilik yalnızlığımıza o fesleğen kokulu duvarlarda;o...
  2. Anlasilan gitme vakti geldi

Anlasilan gitme vakti geldi

Sus yüreğim sus…Sus…Sadece gidelim,sadece yürüyelim,yapayalnız,tek başımıza…Haydi yüreğim sus ve gidelim… Onca sevgiden,onca özlemden,onca acıdan sonra gitme vakti gelmedi mi yüreğim?Haydi yüreğim gidelim bu yerlerden,bu gönülden,bu diyardan…Anlamadılar ki bizi,anlamak istemediler..Bizi yalnızlığa idam ettiler,etmek istediler;girmek,gitmek istediğimiz yerlerde…Sus yüreğim sus…Sus…Sadece...
  3. ceketleri hazırlamanın vakti geldi

ceketleri hazırlamanın vakti geldi

Kadınların erkeklere göre çok şanslı olduğunu düşünüyorum, özellikle moda konusunda! Yeni sezonda, biz kadınlar için birbirinden farklı ve güzel modellerde ceket modelleri hazırlandı. Siz de kendinizi yeni sezona hazırlayın! 2010 Sonbahar-Kış modasında derinin hâkim olduğunu görüyoruz. Hem günlük hem de ofis kullanımına uygun deri ceketlerden mutlaka edinin! Blazer ceketler yeni sezonun...
  4. Nicklerinizin değişme vakti geldi!!!

Nicklerinizin değişme vakti geldi!!!

En yeni nickleri beğeninize sunuyorum arkadaşlar iletinizin değişme vaktinin geldiğini düşünüyorsanız bu nickler tam size göre coca qolaım haYatın Tadıyım,roccoyum çoqh sheqerım,aLbeniiyüm bahaném çooqh,ülqher çhikolaTaLı goFredüm ßénü séfmeééén vaR mı_? özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan...

Sayfayı Paylaş