gebe
  1. Cansu KARAGÖZ

Cansu KARAGÖZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii

Konu, 'Kadınlar' kısmında Cansu KARAGÖZ tarafından paylaşıldı.

20 ağustos ta regl im bitti 10 gün sürmüştü reglim doğum kontrol hapınıda adet olmadan önce bırakmıştım. 22-24 ağustosta ovülasyon testi yapmış ve çift çizgiydi ve bu aralarda korunmasız ilişki yaşadık. 27 ağustostan sonra başlayan kasık ağrılarım bel ağrılarım idrarda koyu renklilik ve akıntım var sizce hamilelik belirtisi olabilirmi ? yardım edermisiniz lütfen bu belirtileri yaşayan varmı gebelik testi erken diye yapamıyorum 10 eylül bat günüm .. 8 gün var daha reglime .. :(

gebelik belirtileri nelerdir.jpg
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Aralık 2016 15:57
  2. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    sen adetini bekle canım çünkü bu kasık aqrısı akıntı enfeksiyon belirtiside olabiliyo..ama inşallah hamişsindir.. adetin qecikirse test yaparsın :)

3. Cansu KARAGÖZ

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    teşekkür ederim inşallah hamileyimdir . geçmesini bekleyeceğim ama sabırsızlanıyorum çok fazlaa .. beklemek ne kadar kötüymüş :(

bebetoo bunu beğendi.
  4. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    inşallah canım..hakkında hayırlısı olsun inşallah...

bebetoo bunu beğendi.
  5. Cansu KARAGÖZ

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    inşallahh

6. snr bys

snr bys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ben sitede yeniyim. inşallah hakkınızda hayırlı olur. benimde hamilelik şüphelerim var. bana da biri yardımcı olsun lütfen. bu ay korunmadık bebek istiyoruz inşallah. ovulasyon tarihine itina gösterdim :) adetime 4 gün var. dün şu hassas testlerden yaptım akşam dı. negatif çıktı. fakat hiç adet belirtim yok göğüslerim acımıyor karnım şiş değil. sizce yanıldımı bu hassas test? umut verin lütfeeennn

7. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım ilk önce sana tavsiyem adet öncesi hiç bi zaman test yapma...adetini bekle inşallah hakkında hayırlısı olur..

8. snr bys

snr bys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    çok teşekkür ederim. sonucu mutlaka yazarım :)

9. berna coskun

berna coskun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba aranıza yenı katıldım yenı evlıyım ve pkolu oldugumu öğrendim hamile kalmak istiyorum duphastn verdi doktor hamileliği kolaylaştırsın die aranızda bunları yasayıp hamile kalabilen varmı?

narusevda bunu beğendi.
  10. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım bende pko luyum ve 3 senelik evliyim... ilk sene bebek düşünmedim doqum kontrol hapı kullandım...sonra bebek istedim olmadı..1.5 senelik evliyken klomen tedavisine başladım 4 ay tedavi qördüm olmadı...tedaviyi bıraktım..4 ay qeçti bebeqim olmadı..ama 5.ay hamile kaldım ve şimdi 21 haftalık qebeyim..ümidini kesme daha yeni evliymişsin...ben 3.senemde bebek sahibi oldum..dua et inşallah RAbbim hakkında hayırlısını versin.. :)

11. Naqiş

Naqiş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben hamile kalmak istiyorum ama olmuyo hamileliği kolaylastiracak birşeyler varmı bilginizde

12. snr bys

snr bys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    ben dayanamadım adetime 1 gün kala kan testi yaptırdım. sonuç negatif :( hastaneden çıktıktan 1 saat sonra adet oldum. hastaneye verdiğim paraya mı yanayım yoksa hamile olmadığıma mı bilemedim. hayırlısı olsun. rabbim en doğru zamanda verecektir inşallah. artık önümüzdeki maçlara bakıcaz :) ayrıca hep dua ederim herkes için. rabbim isteyen herkese nasip etsin diye

Naqiş bunu beğendi.
  13. narusevda

narusevda Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    8
    canım sen daha 1 aylık evli sayılırsın..kaç kere denedin de hamile kalamadın..dur bakalım bu kadar acele etme..olur Allahın izniyle daha ilk ayda hamile kalamdım diye üzülünür mü...Allah iyiliqini versin...

Naqiş bunu beğendi.
  14. Naqiş

Naqiş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Haklısın galiba ;)

narusevda bunu beğendi.
  15. gülhayat akbaş

gülhayat akbaş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Mrhb kizlar ben siteye daha yeni kaydoldum. Burdan msj attim sanirim biraz karstirdim:)hemen sadede geliyorum kizlar ne olur acil yardim edinbana ben 1 yillik evliyim son aylarda adet gunlerim atmaya basladi. Fakat son iki aydr ayni gunumde oluydum gecn ay hastahnye gttim hic bisorunum yokmus bana hap bide fitil verdi kullndim ve bu ay yine adet gunum gecti 3 gun oldu ama cok sancim var sizim var sik sik idarara cikyrum sabki adet olucam mahvoldum resmn ama olmuyrm strestende deli olucm hamilemiyim bilmiyrm test yapmayada korkuyrum ltfn bana yardim edin

bu belirtiler sizce hamilelik belirtilerimii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

her hamilelikteki belirtiler aynımıdır?....

hamilelikteki belirtiler 6 ay önce bi hamilelik yaşamıştım ama kaybettim maalesef :((( benim merak ettiğim, her yaşanılan hamilelik belirtileri aynımıdır? yani ilkinde ki belli bariz belirtiler ikincisinde de yaşanırmı? yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.. :grouphug:
  2. O belirti bu belirtimi acaba:)

O belirti bu belirtimi acaba:)

Selam herkese. bende 5 aydır bebek bekliyorum ama heray sonu hüsrana uğruyorum, folik asit içmekten içimde folik patlaması yaşayacaktım. artık bıraktım içmiyorum ne kadar düşünmeyeceğim desemde rüyalarımda bile artık bebekler var. son reglimi 7 eylülde olmuştum son 1 haftadır cevremedekilerin dediğine göre göbeğimde büyüme var normalde zayıfım ama göbek durumun mevcut, heralde hamilelik hemen...
  3. Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

Bebeğinizde bu belirtiler varsa Dikkat!

bebek,bebek sağlığı,hastalıkları,nasıl tedavi edilmeli,hangi durumda doktoru aramalıyız,bebeklerde hastalıklar,aşı,bebek sağlığında bilmemiz gerekenler. Sağlıklı bir bebek hastalandığında panik yapmaya gerek yoktur. Ancak doktora ne zaman gideceğinizi bilmeniz önemli. Mayo Clinic'te yer alan habere göre, her anne baba bebeğinin sağlıklı olmasını ister, fakat ara sıra olan...
  4. Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

Hamileliğin İlk haftasındaki belirtiler nelerdir hamişler buraya:D

gebelik belirtileri,hamilelik belirtisi, gebeliğin ilk haftaları ve belirtileri Hamiş melekler buraya gelsin lütfen gebeliğinizin ilk haftasında hangi belirtileri yaşadınız gebe olduğunuuzu nasıl anladınız bizimle paylaşırmısınız? hamiş anneler anlatsın bize bizde faydalanalım..:baby:
  5. Hamileliğe işaret eden en yakın belirtiler

Hamileliğe işaret eden en yakın belirtiler

Sizlere bu konuda hamileliğe işaret eden bariz bir takım belirtiler ile birlikte kesin cevapları alacağınız testlerden bahsedip hamilemiyim? sorusu konusunda bilgilenmenizi sağlamaya çalışacağız.• Beklenen adetin başlamaması (Amenore) • Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı...

Sayfayı Paylaş