gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Bu Benim İşim Değil

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

bu benim işim değil BU BENİM İŞİM DEĞİL ...

[FONT=Tahoma, sans-serif]Hikayemiz HERKES, BİRİSİ, HİÇKİMSE ve HERHANGİ BİRİ diye dört kişiyle ilgilidir.[/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif][/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]Yapılması gereken önemli bir iş vardı ve HERKES, BİRİSİ’nin o işi yapacağından emindi.[/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif] [/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]HERHANGİ BİRİ o işi yapabilirdi, ama HİÇKİMSE yapmadı.[/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]BİRİSİ buna çok kızdı, çünkü bu HERKES’in işiydi. [/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]HERKES, HERHANGİ BİRİ’nin o işi yapabileceğini düşündü; fakat HİÇKİMSE, HERKES’in yapmadığını farketmedi.[/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif] [/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]HERHANGİ BİRİ’nin yapabileceği işi HİÇKİMSE yapmayınca, HERKES BİRİSİ’ni suçladı. [/FONT]
    [FONT=Tahoma, sans-serif]Ve hikayemiz böylece sona erdi.:n028:[/FONT]

Bu Benim İşim Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Buda BeNİm Albümüm :)

İşte Buda BeNİm Albümüm :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil

Sagopa Kajmer - Af Benim İşim Değil

Huzurunda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam Ey hayatı masal olmuş insan ! Senin hayatının masalından daha komik bir şey Yoktur inan, git de düşüne dur başında Yıkılmış kabrine dayan. Ser...
  3. Kolera - Af Benim İşim Değil

Kolera - Af Benim İşim Değil

KOLERA VERSE: Huzurda bir güneştim kapana kapana açılan Affet, mağfiret et kudreti teksin başı ve sonu Olmayan, nahoş olsun tüm dakikalar senin adını Anmayan, duamı duydu, içime baktı, kabul etti Gün doğmadan. Herkesi iyi bilme ! Kötüye iyi demek günah hocam Ey hayatı masal olmuş insan ! Senin hayatının masalından daha komik bir şey Yoktur inan, git de düşüne dur başında Yıkılmış kabrine...

Sayfayı Paylaş