gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bu Benim Tamtur'um

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Nişandan sonra aksiliklerden dolayı hiç birşeyimi sizlerle paylaşamadım melişler bari tamtur yüzüğümü paylaşayım dedim :) Nasıl Tırnaklı ve çift sıra :)

:dp178:Nasıl..:dp178:

juju, GREY, Young bride ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel canım iyi günleirnde kullann:) ama tırnaklı ya elbiselrini mahfeder diyimm sanaa

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Bend ebunlardan istiyordum ya benim ruhum senin içine mi kaçtı ne :D:D Alyanslarımızda aynı zaten hahaha Nişanlımda lacam alcam diyo oyalıyo beni :uhu:

ßeLeN bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok güzel yüzükleriniz bir ömür parmağınızdan çıkmasın her daim mutlu olun inşallah belencim:)Gerçekten çok şık sağlıkla mutlulukla takın;)

ßeLeN bunu beğendi.
  5. 'tuğçe'

'tuğçe' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    çok beğendim kıs güle güle kullan :)

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkür ederim hanımlar :) Tırnaklı olması biraz ilk taktığımda canımı sıktı fakat alıştım sanırsam o bana ben ona batıyoruz işte arada :D
    Mavi olan Tuqcecim( ee malum çok tuğcemız oldu ) evet tatlım yüzüklerimiz aynıydı bundan da al :) zevkimiz aynıo seninle :)

Young bride bunu beğendi.
  7. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzelmiş :) ama tırnaklı oluşu gerçektende riskli :D

ßeLeN bunu beğendi.
  8. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel canım sana yakıştıgına eminim

ßeLeN bunu beğendi.
Bu Benim Tamtur'um konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. buda benden

buda benden

face in hole benzeri siteler faceinhole gibi siteler face in hole nasıl kullanılır faceinhole nasıl kullanılır tarzı arkadaşlar yeni üyeyim sizinle paylaşmak istedim.inş bu konu yoktur. face ın hole dan sizde harikalar yaratabilirsiniz... bakın bana nasılda güzel oldum hehe... hadi sizde deneyin ve paylaşın bizimle...çok eğlenceliii
  2. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  3. Bu hayat benim

Bu hayat benim

BU HAYAT BENİM Bu Hayat Benim... Şimdi sizlere bana verilen şu değerli hayatı anlatacağım,o kadar değerli ki...Her bir adımım da daha bir anlam kazanıyor,o kadar şanslıyım ki şanslı olduğumu düşündüğüm anda şansım daha da açılıyor,öyle güçlüyüm ki güçlü olduğumu savunduğum her anda yanımda olanların hepsi eziliyor,çünkü bu hayat benim hayatım!Gelelim yıllar öncesine...Bu duygu...
  4. Benim Derdim de Bu:(

Benim Derdim de Bu:(

merhaba kızlar forumu uzun zamandır takip ediyordum sonunda üye oldum. sizinle paylaşmak istediğim bi derdim var fikirlerinizi istiyorum gelelim konumuza ben üni. son sınıf öğrencisiyim 2 yıllık bi ilişkim var sevgilimde benim okuduğum okulda asistan ama bölümlerimiz farklı yani benim dersime filan girmiyo 1. sınıftayken girmişti o kadar. sorun ettiğim şey sevgilimin okulda benimle yanyana...

Sayfayı Paylaş