gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

bu bir itiraftır...!!!1

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yüzün düşünce aklımda, boyumdan büyük cümlelere asılıyor, bildiğim tüm cümleleri dolduruyorum namlu ağzına, sorgusuz sualsiz akıtıyorum gözyaşlarımı sen geçen tüm harflere.
    Ve bu şiirlerde, yüzümdeki yorgunluğun izlerini görüyorum.
    .
    İhtilaller koparırken içimde, en militan kelimeleri dayıyor şakağıma, kaçak bakışların adresi oluyorum.

Tüm şehrin ışıkları dans ederken yokluğunda “bize ağlarım…”
    Ağzımda kırık dökük bir türkü, yokluğuna adanmış bir yığın ağıt.
    Dudağımın uçurum kenarlarından düşmenden korkarım.

Göz bebeklerimi uyuturken masalımızla, ağlayan bir kalemin kucağında uyuya kalıyor; rüyalarımda uykusundan kaçmış lal bir deliyi oynuyorum..

Bir araba geçiyor hayallerimin üzerinden, darp izlerinin yolları sana çıkıyor.
    Kusmuş olsam da sana ait birikmişliği bir intihar dolaşıyor yutkunuşlarımda..

Sensizliğin tadı, ağlamaların bile tuzu kalmadı..
    Mevsimler gibi şaşırıyor yolunu cümlelerim,
    İkinci vakti yağan telaşlı yağmurlar gibi, al beni..
    Nasıl olsa çıkmaz sokağımsın, en bitik hücrelerime saldırsan ne olur?

2. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu bir itiraftır...!!!1
    oyy oyy oyy döktürmüşsün yaa gene gülüm.öptüm seni.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: bu bir itiraftır...!!!1

sağol ablam beğenmene sevindimm

bu bir itiraftır...!!!1 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adliye yolunda 1 cinayet itirafı daha...

Adliye yolunda 1 cinayet itirafı daha...

Trabzon'da 5 kişiyi öldüren ve aranırken Fatih'te bir arkadaşını öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan şahıs, Adliye'ye götürülürken 1999'da işlediği bir cinayeti daha itiraf etti. Trabzon'da 5 ay önce 4'ü ailesinden toplam 5 kişiyi Kalaşnikof tüfekle öldürdüğü iddiası ile aranırken, İstanbul Fatih'teki bir otoparkta arkadaşını öldürdüğü iddiası ile gözaltına alınan Eyüp T., adliye...
  2. BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

BİR ÇİRKİNİN İTİRAFLARI (alıntıdır)

Dogdugumda doktorlar babama gelip "elimizden geleni yaptik, ama ne yazik ki dişari cikti" demişler - Dogum kontrolu reklamlari icin hastane duvarlarina benim resmimi asmayi teklif etmişler - Annemin sabah bulantilari beni dogurduktan sonra başlamiş.. hatta hatirliyorum da ona ilk sarilmak istedigimde "lutfen sadece arkadaş kalalim" demişti - Amcam "olmeden...
  3. bu itiraflar gercekten cok komikkkkkkkkk

bu itiraflar gercekten cok komikkkkkkkkk

İşte ! aradığım kız bu İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' İşte o an aradığım kız bu dedim....
  4. Bir Alışverişkoliğin İtirafları Filminin Tanıtımı

Bir Alışverişkoliğin İtirafları Filminin Tanıtımı

bir alışverişkoliğin günlüğü bir alışveriş koliğin günlüğü Yönetmen: P.J.Hogan Oyuncular: Isla Fisher, Hugh Dancy, Krysten Ritter, Joan Cusack Dil: İngilizce Tür: Romantik, komedi En İyi Arkadaşım Evleniyor adlı filmiyle tanınan yönetmen P.J.Hogan, bir alışveriş hastası olduğunu fark eden genç bir kadının öyküsünü anlatıyor. Başrollerde Isla Fisher ve Hugh Dancy var. Konusu...
  5. Hadise'den Bir Garip İtiraf!

Hadise'den Bir Garip İtiraf!

popçu hadise hadise haberleri Sevgili melekler, safiyane mi diyelim, polemik yaratmak mı diyelim, gün geçmiyor ki ünlülerden bir garip açıklama, demeç gelmesin. Gündeme gelmek desek, Hadise yeterince popüler. Ancak geçtiğimiz gün yaptığı şu açıklama hayli şaşırtıcıydı. Yorumsuz olarak haberi sunuyoruz.. Ünlü şarkıcı Hadise, "Küçük hileler yapar mısınız; korse mesela?"...

Sayfayı Paylaş