gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Bu bir itiraz!

Konu, 'Çöplük' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

katılıyorum belencim tamamen haklısın giderek faydasız mahluklar olmaya başladı insanlar...saol paylaşım için...emeğine sağlık

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Tşk ederim canım kızan biz yapan yine biz .. elimizden gelsede bişeler yapabilsek bugün bol diye harcıyoruz atıyoruz saga sola savuruyoruz yarın ne olacagız Allah kerim.. Allah yardımcımız olsun ..

4. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çok tutarsız yaşıyoruz. Düşünmeden ve gereksiz.

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm elifimm sana katılıyorum çook güzel bir paylaşımmm olmuşş elllerine sağlık bu gidişle sonumuz yaş walla :deli:

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ewet tatlım valla haklsınız bu gidişle bakalım ne olcak halimiz...

Bu bir itiraz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraz

itiraz

Rüyasında bir şeye itiraz eden kimse iş yaşamında kendisine hazırlanan bir komployla karşı karşıya demektir.
  2. itiraz ediyorum

itiraz ediyorum

İnsanların torpille bir yerlere gelmesine itiraz ediyorum.Hakkı olmadan sadece yakınları vasıtasıyla bir makama erimelerine uyuz oluyorum.:tsk:
  3. Yetki itirazı

Yetki itirazı

icra yetki itirazı yetki itirazı dilekçe dilekçesi yetkiye itiraz dilekçesi Madde 15 - (Değişik birinci fıkra: 27/5/1988 - 3451/3. md.) Kendilerine 13 ve 14 üncü maddeler uyarınca gönderilen tespit yazısını alan işçi veya işveren sendikaları veya sendika üyesi olmayan işveren, taraflardan birinin veya her ikisinin gerekli yetkiyi haiz olmadıkları veya kendisinin çoğunluğu bulunduğu yolundaki...
  4. İtiraz ya itiraz

İtiraz ya itiraz

Hani insan bazen alışveriş yapmaya yada ölesine gezmeye çıkar ya .Şöle şalaş rahat bişeler giyer saç baş önemsiz şöle tepeden toplanır spor ayak. sıfır makyaj.Hıhhh işte ben bazen öle dışarı çıkıyorum bide ne göriyim karşıdan şık giyimli topuklular bol makyaj sinir oluyorum işte ozaman kendimi çirkin hissediyorum kıskançlık değil ama öyle oluyorum işte mesala topuklu ayak. giymeyince kendimi...
  5. Evlenmeye itiraz

Evlenmeye itiraz

EVLENMEYE İTİRAZ Evlenme dosyası hazırlanırken evlenme gününden önceki günün mesai saati bitimine kadar ilgililerce, tarafların evlenmeye ehil olmadıkları veya evlenme manilerinden birinin bulunduğunu ileri sürerek evlenmenin yapılmasına yazılı olarak itiraz edebilirler. Evlenme gününde yapılan itirazlar kabul edilmez. Evlenme manileri dışında bir sebebe dayanarak itiraz dilekçesinde...

Sayfayı Paylaş