gebe
  1. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu Bölgede RaMa nın...

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında RaMaLi tarafından paylaşıldı.

Yepyeni bir üyeyim köşem ne kadar ziyaret edilir, ne kadar talep görür bilmiyorum... 3 yıldır falan bir blog tutuyorum, geçenlerde deli tarafıma geldi yazmayı bıraktım, nedenini hala bilmiyorum ama sanırım kötü bir dönemden geçiyorum. O yüzden farklı bir değişiklik istiyorum belkide. Bazen içimdeki bir his lanet olsun bırak yazma diyor, bazense hiç durmadan yazmak istiyorum. Genelde burada kendi yazdıklarımı paylaşmak istiyorum ve belkide beğendiğim alıntılar...
    Sadece yazmalıyım bunu biliyorum. Ancak bunu beni tanıyan insanların önünde yapamam biliyorum...
    Belkide o bloguda o yüzden bıraktım bilmiyorum...
    Aslında köşemin adını FaLLeN_aNGeL koymayı çok istiyordum, yıllardır blogumda bu isme alışkındım ama o benden önce kullanılmıştı...
    İşte öyle ne yaparım ne yazarım bilmiyorum ama birileri okusun istiyorum, umarım beni yalnız bırakmazsınız...

2. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Havva’ya kanıp yasak elmayı dişleyen Adem ona olan hasımlığını oğullarını aktardı… Ne var ki Ademoğullarının durumu daha zordu,
    Havva’nın kızlarına karşı koymak hasımlık gütmekten daha zordu…

3. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    köşen hayırlı olsun canım...
    ilk misafirin ben oldum..
    iyi paylaşımlar canımm:)

4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bu da pastam..afiyet olsun:)

5. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum canım...unutma yalnız değilsin:)

6. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederim NazMelekcim beni çok mutlu ettin :)

7. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] köşen hayırlı olsun cnm bende bir sepet çiçekle geldim.Yazılarını büyük zevkle okuyacağıma emin olabilirsin..:d040:

8. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

]
    En çokta kendi sesime yabancılaştım son günlerde.... Söylediklerim ve sesim bana o kadar yabancı ki...
    Neden en çok kendimden nefret eder oldum ki birden... Aynaya bakamıyorum artık kendime olan öfkemle rastlaşmamak için...
    İnsan kendisinide terkedip gidemiyor ki...
    İnsanın kendisine küsmesi en fenasıymış zaten yeni yeni öğreniyorum bunu... Hep kendimle kavgalıydım oysa alışkın olmam lazım bu küslüğe ama bu kadar şiddetlisiyle yeni karşılaşıyorum bu bünyede... İnsanlara kırıldıkça, onların bir bedende birkaç kişiliği taşıdıklarını gördükten sonra kimseden değil kendimden nefret eder oldum... İnsan olduğum içindi bu isyan, diğerleri gibi aşınmış bir kişilik değildim ben... Olmayan ender insan vardı biliyorum ama olanlar o kadar çoktu ki... Yeni yeni öğrendim ben tüm bunları... Eğer ki kalbim tek başına olsaydı ve üzerimde başka bir hayatın sorumluluğunu taşımıyor olsaydım çekip giderdim bu hayatta... Şimdi ayağında aşkın kelepçesi olan dünya mahkumuyum....

9. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin sucrecim

10. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ki kalbim tek başına olsaydı ve üzerimde başka bir hayatın sorumluluğunu taşımıyor olsaydım çekip giderdim bu hayatta... Şimdi ayağında aşkın kelepçesi olan dünya mahkumuyum....

ne kadar güzel yazının bu kısmı..nasıl da iyi anlatiyor hayatı beni ve duygularımı...teşekkürler canım.emeğine sağlıkk

11. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

çok güzel özellikle son cümleler süperrr emeğine sağlık..

12. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tşk ederim :)

13. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok özledim seni... Artık nefesimin kesilmesine, sensizliğin beni yorgun düşürmesine sebep olacak kadar özledim...
    Çok sıkıldım ben sensiz güne başlayıp, sensiz o günü bitirmekten... gideli tam 62 gün oldu ve 39 gün daha bu işkenceyi çekmek zorundayım... Başkaları daha uzun süre birilerini beklemiş olabilir ama bu kadar zaman bu kadar mesafe benim kaldırabileceğimden çok daha zor... Alışamadım, alışamıyorum ve alışamayacağım biliyorum... Takvimden her bir gün eksildiğinin zamanın daha ağır aksak işlemeye başladığını farkediyorum...
    Tüm bunlar upuzun bir kabus biliyorum ve 39 gün sonra beni uyandırıp, geçti bitti artık diyeceksin...

14. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    köşen hayırlı olsun tatlım..:)

bol bol misafirler....:D

15. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    köşen hayırlı olsun canım [​IMG]

Bu Bölgede RaMa nın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeynelabidin (ra)

Zeynelabidin (ra)

(658-713m) Hz. Hüseyin'in oğlu, 4. imam - Y.Asya Enstitüsü Hazreti Hüseyin'in (ra)oğlu ve Hazreti Ali'nin (ra)torunudur. On iki imamın dördüncüsüdür. Tabiinin büyüklerinden olup, büyük sahabelerin çoğunu görmüştür. Risâle-i Nur'da, Hazreti Hüseyin'in soyundan gelen manevi mehdi hükmünde olduğu belirtilmektedir. (Mektubat, s. 100)O da şehit edilenlerdendir. Hazreti Hüseyin'in neslini...
  2. Erdal Özyağcılar (Ramiz)

Erdal Özyağcılar (Ramiz)

Hikâyenin başkahramandır. Karısı ve 5 kızıyla beraber yaşayan, sütçülükle geçimlerini sağlayan Ramiz; kendine özgü bir bilgeliği olan, inatçı ama altın kalpli bir adamdır.
  3. Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

ramiz bitmez bu sevda 2007 yılında Cem Özkan prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başlayan Ramiz, düşünlerindeki soundu bulmak için uzun bir süre Soundcheck deneme kayıtları yaptı. Müzisyen arkadaşları Bora Uzer’den de fikirler alarak çalışmalarına devam eden Ramiz seksenin üzerinde demo kayıtlarından sonra istediği soundu buldu. 2008 Kasım ayın da albüm kayıtlarına başlayan Ramiz için, Rap...
  4. Ramiz dayı öldü mü?

Ramiz dayı öldü mü?

ramiz dayı ramiz dayı gerçekten öldü mü gerçekten öldü mü öldümü ezel ali Az önce Ezel dizisini soluk soluğa izledim desem yeridir.Yeni sezona yeni isimlerle giren Ezel dizisi başladığı günden itibaren yüksek adrenalin ve muhteşem kurgusuyla seyirciyi ekran başına bağlamasını bilen dizilerin başında geliyor. 27 Eylül Ezel dizisi sonunda ben gerçekten şok yaşadım.Diziye konuk oyuncu sıfatıyla...
  5. Bu bölgelere yatırım yapanlara destek geliyor

Bu bölgelere yatırım yapanlara destek geliyor

Yeni paket 4 ana bileşenden ve 6 bölgeden oluşacak. Yatırımın hangi bileşende yer aldığına, büyüklüğüne ve bölgeye göre farklı teşvikler söz konusu olacak. Ancak stratejik yatırımlar adı altındaki sektörlere, eğitime, yük ve yolcu taşımacılığına, madenciliğe ve bazı turizm bölgelerine yapılan yatırımlar nerede olursa olsun 5'inci bölge desteklerinden yararlanabilecek. Yeni sistemle, cari...

Sayfayı Paylaş