gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

--->: --> bu böyle<--

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

Geçti! O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti Geçti!
    Geriye sadece yarım yarım sevgiler,
    Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler
    Öznesi kalan süresi kalan cümleler
    Yalan dolan cümleler kaldı
    [​IMG]Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 646x568ebatlarında 499KB boyutundadır.[​IMG]

Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de
    Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de

Bu böyle vurabilir de, ilgisiz durabilir de
    onu sana katıyor derken tuzaklar kurabilir de
    Bu böyle.

--->: --> bu böyle<-- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÖyle AŞk

BÖyle AŞk

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum Delikanlı : Hayır, bak ne kadar eğlenceli Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanlı : Peki, beni sevdiğini söyle Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır...
  2. Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı

Böyle Sultana Böyle Kadı Hızır Bey, İstanbul kâdısı ve belediye başkanı olarak vazifeye başladıktan bir müddet sonra, bir hıristiyan mîmâr geldi. Hızır Beyi buldu. Kâdı efendiye hâlini arzedip, pâdişâh Fâtih Sultan Mehmed Hândan şikâyetçi olduğunu söyledi. O zamanlar, Avrupa ülkelerinde değil kralı mahkemeye vermek, aleyhinde konuşmak bile, bir insanın kendi hayâtından olması demekti. O...
  3. böyle sevginin...

böyle sevginin...

kızlarr gerçekten anlayamıyorum nasıl bişey bu ya :(((( 3 yılımı verdim neler yaşadım anlatamam herşeyini çektim ailemi ailesini herkesi karşıma aldım askeriliğini bekledim :18: onun yüzünden neler yaşadım tahmin bile edemezsiniz....sonra ayrıldım ondan bana köpek gibi yalvardığı akşamın sabahında nişanlandığını öğrendim :18: 3 yılda bi yüzük takamadı bana ama bir gecede o kızla...
  4. böyle yaşanmaz

böyle yaşanmaz

sınıfımda sevilmiyorum ve bunun farkındayım. yani nefret ettmiyorlar ama sevmiyorlarda çok belli. bir aşağı sınıftan bir kız var onunla konuşuyorum. geçen sene sınıftan biri bir kıza gidip bu kız senin hakkında millete öyle böyle kötü kötü konuşuor falan demiş. benim haberim yoktu sınıfa bir geldim kız bana vurdu tokat attı falan. sen dedi kimsinde dedi bnm hakkımda konuşuon dedi. ama yalan....

Sayfayı Paylaş