gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Bu Canlının Adını Siz Koyun!

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu canlının adı Fotoshop :D:D

Bu Canlının Adını Siz Koyun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ♥ Bunun Adı ♥

♥ Bunun Adı ♥

Seni unuttum artık sevmiyorum diyecek kadar iddialı cümlelerim olmadı hiçbir zaman.Sanırım olmayacak da..Kimi zaman ağlayarak,kimi zaman sızlanarak ama çektiğim her bir acının hakkını fazlası ile vererek; Tükenmeden Bitmeden Her gün biraz daha fazla Ne nazla Ne niyazla Sadece masum bir aşkla Kah ölesiye Kah öldüresiye Ama her gün biraz daha delice Umarsızca Sevmek seni.. Sensizliğin...
  2. Müslüm Gürses - Adını Sen Koy

Müslüm Gürses - Adını Sen Koy

Özlerim ben seni seninle bile Vuslat mı hasret mi adını sen koy Aşkınla yakıp da düşürdün dile Sevgi mi nefret mi adını sen koy İlk ve son aşkımdın gençlik çağımda Sevgi çiçeğimdin gönül bağımda Öyle yer etmiştin kalp otağımda Sıla mı gurbet mi adını sen koy adını sen koy Aşkın ateşi yakar kavurur Rüzgarın oğlusun aşkla savur Bağır delersin bakınca durur Nazar mı hiddet mi adını sen koy...
  3. Adını sız koyun meleklerım

Adını sız koyun meleklerım

rüyada koyun sevmek rüyada tül perde asmak perde asmak sevgiliyi azdıracak mesajlar sevgiliyi azdıran mesajlar Kimi zaman, kayıp yolumda bir ışık... Kimi zaman, beni benden alan Kimi zaman, beni yürekten vuran bir zılgıt Kimi zaman, beni seven tek aşık. Kimi zaman, ciğerlerime çektiğim nefes Kimi zaman, beni neşelendiren ses Kimi zaman, içimdeki tek heves Kimi zaman, içinden çıkamadığım bir...

Sayfayı Paylaş