gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

canan çiçeği bakımı canan çiçeği Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

Bu çiçeğin adına hemen gitme daha çok vaktimiz var koydum... Ve bu çiçeği kocaman bir şehirmiş gibi incelemenizi istiyorum...

Bakın desenlerine, saflığına, ve anlayın bizi nasıl bir yaratıcı yarattı... Ve yaratanın müthiş işçiliğini görün. Kavrayın...

Ve bilin ki Allah her zaman kahır vermez bize... Bazen bu çiçek kadar kokar hayat biliyorum, şehrin her yerinde olsa da bir kaç lağım çukuru yürümek lazım kokunu bulmak için [​IMG]

Bu çiçeğin adı Lütfen Biraz Daha Kal olsun, daha yeni geldin hem ben seni aşırı özledim.... Yok yok olmadı bu çiçeğin adı... “Bugün senin için çok güzel giyindim” olsun... Hani pembe bir hırka, beyaz bir gömlek ve

Bu çiçeğin adı;.
    Koca Saksıda Yapayalnız Kaldım Olsun...

Hani biz gibi… Bu yazıyı okuyan gibi...

Peki, sizce ne olsun?
    Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun?

alinti

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hayatta herşeye rağmen yeşeren umutlar olsun.İçinde bulunduğu karanlıkta elindeki ışığını bırakmamaya çalışanlar gibi.

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    onun adı hayat olsun her bir çicek içinde saglık mutluluk neşe keder sevinç gözyaşı olsun topalamı kısaca hayat olsun

Bu Çiçeğin Adı Ne Olsun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

Kavram Geliştirme :Bunun adı nedir ?

kavram geliştirme kavram geliştirme nedir adı nedir Nesnelerin isimleri hakkında konuşmak için pek çok uygun zaman vardır. Çocuğunuzun sizi duyduğundan emin olun. Onun neyi araştırdığına bakın. Ayak parmağına bakıyorsa, ayak parmağı hakkında konuşun. Bebeğinizin kelimeyi dinlemesi ve bakması için doğal ortamlar yaratın. Farz edin ki bebeğinizin karnı aç. “Babanın çantasında ne var?” diye...
  2. bu dağın adını okuyana helal olsun

bu dağın adını okuyana helal olsun

Taumatawhakatangihangakoauauotamateapokaiwhenuakit anatahu Yeni Zenlanda'da bulunan bir dagın adıymıs
  3. bebegimizin adı ne olsun hayatım?

bebegimizin adı ne olsun hayatım?

+ çocuğun adını anıl koyalım necati? - ne o öyle anırrr der gibi +buldumo zaman yamaç koyalım? - ben de bişi buldun sandım ne o öyle topaç gibi! + + o zaman saraç koyalım? - tabi millet de dalga geçsin "saraaççç, gel de kolamı bi aççç" diye + ya o zaman mert koyalımhem daha bilindik isim - tabi "mertttt, gel de bizi kerttt" desinler çocuğumun geleceğiyle oynayamam...
  4. yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar

yeşilaya neden bu adı koymuşlar cevabını bilenler yazarsa çok sevinirim meraklandım :)
  5. Altın Çiçeğin Latince Adı Nedir ?

Altın Çiçeğin Latince Adı Nedir ?

Altın Çilek Latince, Altın Çileğin Latince Adı Altın çileğin Latince adı ve meyvenin özellikleri ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Alltın Çilek (Physalis Peruviana) Altın çilek, latince ismi Physalis peruviana olan bitkinin meyvesidir. Bilye büyüklüğünde ve turuncu renklidir. Küçük küçük bol miktarda çekirdeğe ve hoş bir kokuya sahiptir. Ülkemizde yer kirazı, inka eriği gibi çeşitli...

Sayfayı Paylaş