gebe
  1. gulsenn

gulsenn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu cillerin bir cözumu yokmu????

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında gulsenn tarafından paylaşıldı.

arkadaslar deneyıp sonuc alan var mı nasıl gecıceklerr...

bu cillerin bir cözumu yokmu???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Sonu Yokmu Bu Sensizliğin

Biliyorum... Bana bıraktığın aşk gibi yarım yaşıyorum her şeyi. Başlayıp da bitiremediğim yazılarım, sonuna kadar gelip de okuyamadığım kitaplarım, son sözlerini duyamadığım şarkılarım var. Her şeyi aşkımız gibi paramparça yaşıyorum. Bütün dünyam dudağımdaki yarım bir öpücüğün tadında artık... Adını koyamadığım yakınlıklarım, bütün sırlarımı dökemediğim ilişkilerim var. Son kelimesini bir...
  2. Cildiniz kuruysa bu maske tam size göre!

Cildiniz kuruysa bu maske tam size göre!

Cildiniz kuruysa daha fazla cildinize nem veren bir bakıma ve maskeye ihtiyacınız var demektir.Sizlere doğal nemlendirici maske tarifini ve malzemelerini paylaşıyorum Kuru ciltlerin bakımı nasıl olmalı? Kuru ciltler için ne yapılabilir? Kuru cildi nemlendirmek için ne yapılır? Kuru cilt nasıl korunur? Cilt kuruluğu nasıl önlenir? * Kuru ciltlerin yağ ve neme ihtiyacı var. Yağ ve nemi kaybeden...
  3. Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!Cildimiz yediklerimizin aynasıdır… Şimdi saçlarınıza, tırnaklarınıza ve cildinize bakın ve ne olduğunuzu söyleyin. Bir abur cubur dolabı mısınız yoksa gerçek bir beslenme uzmanı mı? Cevap olumsuzsa aşağıdaki ipuçlarından yararlanın… * Avokado: Bu meyvenin içeriğinde bulunan ve cildinizle dost olan tekli doymamış yağdan korkmanıza gerek yok. Ayrıca...
  4. İşte Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı!

İşte Pürüzsüz Bir Cildin Sırrı!

pürüzsüz cilt için, pürüzsüz bir cilt için, pürüzsüz cilt Sevgili melekler, televizyonda ya da sinemada gördüğümüz ünlülerin ciltlerinin pürüzsüzlüğü her zaman dikkatimizi çeker. Zannetmeyinki hepsi bu güzellik uğruna binlerce lira harcıyorlar. Ünlülerin son dönemlerde pürüzsüz bir cilt için başvurdukları son derece doğalbir sırrı sizlerle paylaşmak istiyoruz: Gülsuyu... Son dönemde...

Sayfayı Paylaş