gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek! [​IMG]Balıkesir'in İvrindi ilçesinde bir kişi, yol çalışması sırasında kavak ağacını deviren 2 DSİ görevlisini öldürdükten sonra intihar etti.

Edinilen bilgiye göre, saat 13.00 sıralarında İvrindi ilçesine bağlı Karaçepiş köyünde yol çalışması yapan DSİ görevlilerinin üzerine kavak ağacı devrildi. Bunun üzerine olay yerine gelen tarla sahibi Halil Aslan, devrilmesinden sorumlu tuttuğu DSİ görevlileriyle tartışmaya başladı.
    Tartışmanın büyümesi üzerine Aslan, Karaçepiç köyündeki evinden av tüfeğini alarak DSİ görevlilerine ateş açtı. DSİ işçileri Hasbi Örüm ve Muhterem Kuru olay yerinde hayatını kaybederken, Aslan ardından av tüfeğiyle intiharetti. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Kıdemli Albay Mehmet Tural olay yerinde incelemelerde bulunmak üzere bölgeye gitti

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!
    bir anlik öfke nelere malolmus .

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek!

ne diyim ya. ilginç

Bu cinayetin sebebi sizi şok edecek! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczanelerin şok edecek eylemi

Eczaneler yarın kepenk indiriyor. Üstelik de süresiz. Bugünden önleminizi alın çünkü ilaçsız kalacaksınız. Nöbetçi eczaneler ise sadece paralı satış yapacak. Eczacılar ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) arasında yeni sözleşme koşullarında anlaşma sağlanamayınca, Eczacılar kepenk kapatma kararını aldı. Yarın sabahtan (Salı) itibaren Türkiye genelinde eczacılar kepenk kapatacak. Eczacılar...
  2. sizce cinayet mi intihar mı?

sizce cinayet mi intihar mı?

Bir gün polisler bir ihbar üzerine bir evi basmışlar.İçeri girdiklerinde dehşete düşmüşler. Tavana asılı bir kadın cesedi varmış ve içerisi inanılmaz dercede kötü kokuyormuş. Kokunun nedeni hem ceset hemde rutubetmiş.Asılı kadının yanında yada altında çıkabileceği hiç bir şey yokmuş.Yerdeki halıda biraz nem warmış.Polisler dublex evin bahçesine girmişler.Durdukları yerden kadının asılı olduğu...
  3. Bu çözümler sizi mutlu edecek.

Bu çözümler sizi mutlu edecek.

Kilo almamızı sağlayan oburluğumuzun belkide içimize işleyen o istek o duygu, iştahımızı kabartan hadi ye birşey olmaz dercesine bizi dürtüleyen istek. Bunlarında çözümüne gidelim bu sesi kısmak ya da tümden kesmek için birşeyler yapalım diyorsanız; Şunları deneyin: Tatlı krizlerinize teslim olmak istiyorsanız yiyin ama şöyle yiyin; biraz fakir gibi davranın ve biraz büsküvi veya birkaç...
  4. Bu şehr-i Terk edeceğim

Bu şehr-i Terk edeceğim

Bazen herkes kayıtsızca gitmek ister.Uzaklara gideriz hepimiz düşüncelerde ve geri gelmek istemeyiz.Herkesde bu böyle olmayabilir baazılarımız yakınlarında bulur rahatlığı ama ben yanlızlıkta bulurum bazen. Ama yıpratmamak gerek kendini. Çünkü ben bana lazımım sonuçta (: Şehir terk etsin beni ben kendime bir şehirim ki (((: Sen bastın diyerek bu sokaklara bütün kaldırımları...
  5. Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek!

Makyajın Değiştirdiği İnsanlar Şok Edecek!

Boşuna dememişler çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diye... Günümüz de makyaj ile o kadar çok değişime uğrayan bayanlar var ki makyajsız gördüğünüz de asla tanıyamıyacaksınız. Makyaj öncesi ve sonra ki görüntülerden oluşan değişim görsellerini ben bile gördüğüm de gözlerime inanamadım. Önemli olan size en çok yakışacak makyaj renklerini bulmanız ve makyaj hileleri ile cilt...

Sayfayı Paylaş