gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çocuk halıları Çocuk odası halıları
    Çocuklar için olan ürünlere baktıkça ya çocuk olasım geliyor ya da doğurasım:) Nerde benim çocukluğum. Benim çocukluğumda bu kadar çok seçenek yoktu hiçbirşeyde. 1 tane bebeğim vardı o kadar. 2 ya 3 kıyafetim. Odam rengarenk bir oda değilde normal halısı perdesi olan bir odaydı. Ama devir değişti. Boşuna demiyoruz şimdiki çocuklar çok şanslı. Umarım kıymet bilirler. Bu çocuk halıları şimdiki zamanın rengarenk çocuk odalarına göre. Ben çok beğendim ya siz?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Mayıs 2012
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayy kıs neler neler çıkıyo yaaa ah ah bizim zamanımızdaa hiç birşey yoktu beeaa :D:D şimdiki çocukalr çok çok şanslıııı çok güzel halılarrr hamişler görse iyi olur :D:D

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl gösterelim canım senin chatboxtamı link verelim

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım arada link atabilirsin chatbox da :D:D

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    anlaştık kuşum hemen geliyorum.

CeMoŞ bunu beğendi.
Bu çocuk odası halılarına bayıldımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çantalara bayıldımm!

bu çantalara bayıldımm!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çocuk Odası Halıları

Çocuk Odası Halıları

bebek odası halıları cocuk odasi halilari cocuk odası halıları çocuk halısı çocuk halı
  3. Çocuk odası halıları..

Çocuk odası halıları..

bebek odası halıları cocuk halıları cocuk odası çocuk halısı çocuk halı Melişlerim çocuklarınız bu halılarla çok eğlenicekler ..:)
  4. Şirinlikte  birinci  harika çocuk odası halıları

Şirinlikte birinci harika çocuk odası halıları

cocuk odası halıları şagi yatak odası halıları Bebeğiniz büyüdü ve ona artık bir oda yapmanız lazım.Çocuk odası hazırlamakta mobilyaların önemi olduğu kadar,odayı tamamlayıcı olan halılarda önemli.Çocuk odası düzenlerken fikir edinebileceğiniz halı modellerini paylaşak istiyorum. Oyun alanı şeklindeki halılara dikkatinizi çekmek istiyorum arkadaşlar.Bu halıları sizlere tavsiye edebilirim....
  5. Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

Bu oturma odası dekorasyonuna bayıldımmm

oturma odası dekorasyonu Harşika dekorasyon örnekleri Oturma odamı yeni dekore ettim ama etmemiş olsaydım kesinlikle bu örneği uygulardım. Çok şık oturma odası dekorasyonu olmuş meleklerim özellikle kullanılan abajur modeline bayıldım.

Sayfayı Paylaş