gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu çocuk zeki ama çalışmıyor

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

genellikle alışılmış bir kelime çocugunuz çok zeki ama çalışmıyor alıştık bu laflara ama anne babaların cevapları ve tepkileri kişiden kişiye degişiyorr bakın nasıl sonuçlarr :)
    malesef beyefendi çocuğunuz zeki ama çalışmıyor
    +nası çalışmaz lan? daha dün şarj ettim :D
    - ??
    + çatt çatt !! niye çalışmıyosun lan ??? [​IMG]
    --ay hayri vuruyosun çocuğun kafasına çalışmaz tabii [​IMG]

+çocuğunuz zeki ama çalışmıyor
    -valla hocam iki dediğini bir etmiyoruz
    +onun doğrusu bir dediğini iki etmemek olacak
    -pilolog mu kesildin lan başımıza?
    +filolog filolog...
    -maynak mıdır nedir?
    +çocuk zeki ama babası salakmış..
    -lan!
    +ayrıca maynak değil manyak olucak :D

çocuğunuz zeki ama çalışmıyor
    -bi saniye hocam...lan , okuldan sonra gitmedin mi sanayi sitesine? [​IMG]
    -+valla gittim baba öküz gibi çalıştım baba
    -e çalışıyo işte?
    + hımm ..........

+çocuğunuz zeki ama metin değil
    -ulan allah kahretmesin ne biçim hocasın sen be
    +hoca camiide peder kilisede
    -ulan biri bunu durdursun kusucam şuracığa
    +şuracık buracık içi dolu turşucuk!
    -lan yeter! ...............:hhh:

ee peki ne onerirsiniz bu durumda hocam?
    -valla yenisini yapin derim ben.
    +toplantidan sonra işiniz var mi?
    -niye ki? :puhas::puhas::puhas:

bu çocuk zeki ama çalışmıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeki çocuk

zeki çocuk

Üniversite yemekhanesine giren bir öğrenci tüm yerler dolu olduğundan gidip üniversite profesörünün oturduğu masaya oturmuş. Profesör kaşlarını çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!" Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..." Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis. Yanliz...
  2. Bu hayvanlar çok zeki çok

Bu hayvanlar çok zeki çok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. pc neden mi çalışmıyor???işte bunun yüzünden:)

pc neden mi çalışmıyor???işte bunun yüzünden:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Hamilelikte Balık Çocuğu Zeki Yapıyor

Hamilelikte Balık Çocuğu Zeki Yapıyor

Sevgili hamiş melekler; Rabbim her şeyin doğalını vermiş tüketelim diye değil mi?Ozaman sizlerde balık yemelisiniz bebeğinizin sağlığı için yoksa zaten doktor bu besinin eksikliğini görerek size bunu telafi edecek ilaçlar verecektir. Hamilelikte Balık Çocuğu Zeki Yapıyor BALIKTA BULUNAN OMEGA 3 YAĞ ASİTLERİNİN, ANNE KARNINDAKİ BEBEĞİN BEYİN OLUŞUMU VE GELİŞİMİNE KATKI SAĞLADIĞI BİLDİRİLDİ...
  5. Çocuğunuzun Zeki Olmasını İstiyor musunuz?

Çocuğunuzun Zeki Olmasını İstiyor musunuz?

çocuğunuzun zeki olması için, ne yapmalısınız?, yapılması gerekenler, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Her anne çocuğunun en iyi şartlar altında yetişmesini,en iyi eğitimi almasını,kısaca her şeyin en iyisini yaşamasını ister.Bunlar bizim sağlayabileceğimiz imkanlarla ilgilidir.Ya çocuğumuzun zeka gelişimi?Onun için de yapabileceğimiz...

Sayfayı Paylaş