gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu çocuklar çok komik ...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ben yedim ama nereme yedim bilmiyorum:D

Çok datluyuz demi hadi sööleyin...

Bıraksana peşimi pislik yaratık...

Anne ben bişe yapmadım valla...

Karman çorman oldum noldu bana :S

Ohhhhhh be susuzluğunu dindir... :D

Attaannn atlıyoruzz...Hobaa :D

İğrenç pislik bişeysiniz.Midem bulandı öğğğğğ...

Bu kafa başka kafa :D

Tuttuuuuuuummmmmmmmmmm...Tutamadım :D

Son düzenleme: 15 Mayıs 2009
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bu çocuklar çok komik ...
    Çok sık rastlanan kazalardan biri bu olsa gerek... Bütün anneler hayatlarında bir kere bile olsa bu olayla karşılaşmışlardır...
    Ben anne olmadığım halde arkadaşımın bebeğinin altıı değiştirirken gözümü saniyelerle televizyona çevirmemleee üstüm başım öööğğ şekilde batmıştı......

Bu çocuklar çok komik ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu karikatürler gerçekten çok komik

bu karikatürler gerçekten çok komik

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu resimler çok komik

bu resimler çok komik

internethaber
  3. bu çok komik bi haber

bu çok komik bi haber

ekranların sevilen tutulan dizilerinden olan Yalancı Romantik dizisi seyirciyi gülmekten kırıp geçirirken oyuncuların filimin reklm çekimlerindeki anılarını anlatara yine kahkaha yarattılar..... 'TANIŞIR TANIŞMAZ YATAĞA GİRDİK!' KANALTURK EKRANLARINDA EBRU AKEL'İN SUNDUĞU PROGRAMA KONUK OLAN EBRU CÜNDÜBEYOĞLU VE HAKAN YILMAZ, KISA SÜREDE EKRANLARIN EN SEVİLEN ÇİFTLERİNDEN OLDU.......
  4. Bu Çocuk Çok Tatlı !

Bu Çocuk Çok Tatlı !

Bu çocuk çok tatlı kızlar ya hayranıyım :shootout: Prison break ın ünlü oyuncusu Wentworth Miller bayılırorum ona Aşığım bu çocuğa ayy xD :dil::n028:
  5. Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğunuz Çok İnatçıysa Bu Sayfayı Mutlaka Okuyun !

Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir Çocuğum Çok İnatçı Ne Yapmalıyım sözleri anne babaların pek çoğunun ağzından dökülen cümlelerdendir melekler. İnatçı bir çocuğa sahip olmak son derece zor, sabır gerektiren, sinirleri zorlayıcı bir meseledir. Biz de bu durumdan şikayetçi ebeveynler için Çocuğun İnatçı Olmasının Nedeni Nedir , bu durum karşısında...

Sayfayı Paylaş