gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

bu çocuklara yazık:((

Konu, 'Çöplük' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu çocuklara yazık:((

aman ne güzel terbiyeli yetiştiriyorlar evlatlarını bunlar ilerde piskopatta olur her kötülüğüde yapar yazık gerçekten.

bu çocuklara yazık:(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

yazık çok yazık! 3 yaşındaki çocuğa bunu alıştıranları şiddetle kınıyorum....

İşte sigara kullanımının hangi yaşlara indiğinin ispatı niteliğindeki fotoğraflar. Fotoğraflar Çin'den. 3 yaşındaki bir çocuk sigarayı kendisi yakıp içiyor. Sigara tutuşuna, duruşuna vb. ayrıntılara bakarsanız bu işi daha önce de yaptığını anlarsınız. Bilmiyorum ama sanki yıllardır sigara içen bir kişi gibi görünüyor bu çocuk. Suçlu mu? Tabi ki ailesi. Bir çocuğun ailesi nasılsa kendisi de...
  2. bu çocuklar çamurla besleniyorlar!!!

bu çocuklar çamurla besleniyorlar!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yazık Bu Bankacılara

Yazık Bu Bankacılara

Hep bankacıları suçlarlar bir de onların açısından bakın :) MÜŞTERİ : para çekecektim. - hangi hesaptan - benimkinden. - tamam beyefendi de sizin hesap no.su kaç? - bilmiyorum. - isim neydi? - benim gendimin mi? - YOK E... (denemiyo tabii..) ******** - günaydın. sizin işlem neydi? (bir arkada bekleyen bayan ) : sohbet etmeyi bırak da işini yapsana kardeşim. ! ******** MÜŞTERİ :...

Sayfayı Paylaş