gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu Cocuklarin Sucu Ne???

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

afrika çocuğu afrikalı açlar afrika cocukları afrikalı çocuklar insanlar Çocuklarımıza yemek bile yediremezken, Afrika'da ekmeğe muhtaç yardım ellerini uzatan binlerce çocuğun olduğunu unutmayın. Bu onların kaderi olmamalı, onlar seçmediler orada olmayı yada orada doğmayı. Nedir bu kader mi ?
    Şükretmeliyiz halimize, Yaradan'ın verdiklerine
    Hemen aşağıdda bulunan resme her baktığımda inanılmaz için acıyor arkadaşlarım. Haliime şükür mü edeyim bu sabileree üzüleyim mi bilmiyorum. Acaba Yaşıyorlar mı yaşıyorlalrsa nasıl yaşıyorlar
    [​IMG][​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Bu Cocuklarin Sucu Ne???
    ay allahım ya bunlar ne böyle atom bombasının etkilerimi bunlar yazık ya nasıl bir insanlık ayıbıdır bu böyle ay çok fena oldum gerçektende çok şanslıyız köri emeğine sağlık canım

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

çok kötü oldum yaaa:(yorum yapamıyorum kusura bakmayın gerçekten çok kötü görüntüler çok üzüldüm:(emeğine sağlık canım +rep

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yorumlayacak kelime bulamıyorum resimler herşeyi anlatıyor allah hepsinin yardımcısı olsun emeğine sağlık canım

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Yorum yapamıyorum, gözlerimden yaşlar süzülüyor, engel olamıyorum.

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

böyle şeyleri görünce çok kötü oluyorum..allahım halimize çok şükür..

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Resimler güncellenmiştir.

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok şükür halimize :(

Bu Cocuklarin Sucu Ne??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çocukların suçu ne :(

bu çocukların suçu ne :(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu benim suçum baba...

bu benim suçum baba...

oğlum çok tatlı ama birde yaramazlıkları olmasa dün beni çok sinir etti elek. yoktu hep bana sardı o kadar bunaltıp üzdü beni anlatamam patlamaya hazır bir bomba gibi oldum akşam eşimle pc de görüşürken bunun yaramazlıklarını anlatırken kendiliğinden yaşlar süzüldü zaten gözümden oğlum kucama geldi annecim neden ağlıyorsun dedi bende senin yüzünden beni çok üzüyorsun dedim babasıda kızdı ama...
  3. Bu cocuk odalari harika

Bu cocuk odalari harika

Bu odalara hangi çocuklar bayılmazki.Gerçekten çok tatlı.Çocukların bu odada cıvıl cıvıl renkler içinde oynaması vakit geçirmesi onlara daha çok keyif verecek.
  4. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat Fatmagül'un Suçu Ne dizisini izleyenleri bu akşam çok heyecanlı bir bölüm bekliyormuş...Bakalım bu akşam neler olacak... Fatmagül'deki değişimi kabullenmek istemeyen Mustafa, hatalarının sorumlusu olarak da Kerim'i...
  5. Cocuk Istismari ne demektir?

Cocuk Istismari ne demektir?

cocuk istismari, cocuk, istismar, taciz, nedir konulari burada melekler Sevgili Melekler, Çocuk istismarı nedir? Çocuk istismarı fiziksel ya da psikolojik olarak bir çocuğa bir yetişkin tarafından kötü davranılmasıdır. Ayrıca çocuklara kötü davranmak veya çocuk istismarı ve ihmali ile de çoğu zaman eş anlamı taşır. Çocuk istismarı, çok geniş anlamda, belli bir zaman dilimi...

Sayfayı Paylaş