gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bu çocukların suçu ne :(

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bu çocukların suçu ne :(

halimize sükretmemiz lazim, emegine saglik canim...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

söylenecek çok söz var ama ben yorumlu yorumsuz demek istiyorum:mad2:

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

valla ne denebilirki sözcükler yetmez aslında insan ne diyeceğini bile bilemiyor bazen bilse bile diyemiyor.... saol canım paylaşımın için enemycim

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

hiçbir suçları yok ama hayat herzaman adil değil işte böyle :(emeğine sağlık +rep

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Hep küçükler yanıyor büyüklerin savaşında... Çok zor gerçekten, Allah yardımcıları olsun. Halimize şükretmek gerek...

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

zavallı çocuklar evet gerçekten yorum yapamıyorum

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

bende yorum yapamıyorum çok fena görüntüler yada yapayımda ban alayım ben allah bildiği gibi yapsın bunları

9. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

onların o masum yüzlerindeki korku dolu ifadeler içimi acıttı benim yaaa :(

bu çocukların suçu ne :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Cocuklarin Sucu Ne???

Bu Cocuklarin Sucu Ne???

afrika çocuğu afrikalı açlar afrika cocukları afrikalı çocuklar insanlar Çocuklarımıza yemek bile yediremezken, Afrika'da ekmeğe muhtaç yardım ellerini uzatan binlerce çocuğun olduğunu unutmayın. Bu onların kaderi olmamalı, onlar seçmediler orada olmayı yada orada doğmayı. Nedir bu kader mi ? Şükretmeliyiz halimize, Yaradan'ın verdiklerine Hemen aşağıdda bulunan resme her baktığımda...
  2. Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum?

çocuğuma bağırıyorum çocuğuma çok bağırıyorum cocuguma cok bagiriyorum çocuğum çok yaramaz Bende bazen yapıyorum bunu hatta sık sık oğluma bağırıyorum çünkü çok yaramaz artık son noktaya gelince kendimi tutamıyorum bağırıyorum:Sİyi bişey değil ama işte elimde değill:S Çocuğuma neden bu kadar öfkeleniyorum? İşleri Daha Kötü Yapan Bazı Düşünceler: Kırıcı ve kontrolden çıkmış bir öfke...
  3. bu çocuklar neden kayboluyorlar?

bu çocuklar neden kayboluyorlar?

çocuklar neden kayboluyor kayıp çocuklar !!!!!! bu çocukların kaybolma nedenleri nelerdir? evden kaçan çocuklar!!!!! hangi ailelerin çocukları evden kaçma eğiliminde ...... Başbakanlık İnsan Hakları Bakanlığı Türkiye'de 1446 çocuğun kayıp olduğunu açıklamış ...... ne yazık ki son dönemde hergün kayıp çocuk haberleri görüyoruz çevremizde ,basında heryerde.... bu acı olayların...
  4. bu benim suçum baba...

bu benim suçum baba...

oğlum çok tatlı ama birde yaramazlıkları olmasa dün beni çok sinir etti elek. yoktu hep bana sardı o kadar bunaltıp üzdü beni anlatamam patlamaya hazır bir bomba gibi oldum akşam eşimle pc de görüşürken bunun yaramazlıklarını anlatırken kendiliğinden yaşlar süzüldü zaten gözümden oğlum kucama geldi annecim neden ağlıyorsun dedi bende senin yüzünden beni çok üzüyorsun dedim babasıda kızdı ama...
  5. Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'ün Suçu Ne Dizisinde Bu Akşam Kıyamet Kopuyor

Fatmagül'un Suçu Ne , Fatmagül'un Suçu Ne yeni bölüm, Fatmagül'un Suçu Ne dizisi Fatmagül'un Suçu Ne resimleri, Fatmagül'un Suçu Ne özeti, Fatmagül'un Suçu Ne beren saat Fatmagül'un Suçu Ne dizisini izleyenleri bu akşam çok heyecanlı bir bölüm bekliyormuş...Bakalım bu akşam neler olacak... Fatmagül'deki değişimi kabullenmek istemeyen Mustafa, hatalarının sorumlusu olarak da Kerim'i...

Sayfayı Paylaş