gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

bu çok komik bi haber

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ekranların sevilen tutulan dizilerinden olan Yalancı Romantik dizisi seyirciyi gülmekten kırıp geçirirken oyuncuların filimin reklm çekimlerindeki anılarını anlatara yine kahkaha yarattılar.....

'TANIŞIR TANIŞMAZ YATAĞA GİRDİK!'
    KANALTURK EKRANLARINDA EBRU AKEL'İN SUNDUĞU PROGRAMA KONUK OLAN EBRU CÜNDÜBEYOĞLU VE HAKAN YILMAZ, KISA SÜREDE EKRANLARIN EN SEVİLEN ÇİFTLERİNDEN OLDU....

Çekimlerine bir süredir ara verilen ve evli bir çiftin yatak odası hikayelerinin anlatıldığı dizide karı-kocayı oynayan Cündübeyoğlu ve Yılmaz'ın bir anısı ekran başındakileri de bir hayli güldürdü.

Cündübeyoğlu, o komik olayı şöyle anlattı: 'Biz bu diziden önce birbirimizi biliyorduk ama daha önce tanışmamıştık. Dizinin demo çekimi yapılacaktı. Gün verildi. Bizim hikayemiz sürekli bir karı-kocanın yatak odasında yaşadıkları falan. Tabii ki yatak odası sahnesi ile başlayacak. Hala anlatırken çok gülüyoruz, gittik, hazırlandık, ben gecceliklerimi giydim, geldim. Biz böyle olduk 'Merhaba, Ebru, merhaba Hakan. Yatağa girelim mi?'

Kahkahalarla o gün yaşadıklarını anlatan ve canlandırma da yapan Hakan Yılmaz ve Cündübeyoğlu, ekran başındakileri de çok güldürdü. Ebru Cündübeyoğlu, 'Tanıştık ve hemen yatağa girelim! Böyle saçma bir şey yaşadık. Hiç olmazsa bizi biraraya getirselermiş, biraz tanısaymışız birbirimizi, direk biz yatağa girdik!' diye konuştu.

Bu diziyle birlikte birbirlerini tanıdıktan sonra çok iyi dost olduklarını ifade eden Ebru Cündübeyoğlu, 'Ömür boyu bu dostluğumuz devam eder' dedi.

bu çok komik bi haber konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu karikatürler gerçekten çok komik

bu karikatürler gerçekten çok komik

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Bu habere en çok kız çocukları sevindi...

Aralarında Şırnak'ın da bulunduğu 9 ilde üniversite kurulmasına ilişkin yasa tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnak'ta okutulmayan kız çocukları için umut oldu. Gümüşhane, Hakkari, Iğdır, Şırnak, Tunceli ve Yalova'da üniversite kurulmasına ilişkin kanun tasarısının Bakanlar Kurulunda imzaya açılması, Şırnaklıları sevindirdi. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO)...
  3. Komik Haberler

Komik Haberler

Asabi çoban ot yemeyen koyununu tüfeğin dipçiğiyle dövmeye başladı. Tüfek ateş aldı ve çoban öldü. (BİTLİS) Köpeği ile ava giden acemi avcı, ihtiyaç molası verdi tüfeği bacaklarının arasına kıstırıp tuvaletini yapmak istedi o sırada köpek dizlerine atladı tetiğe dokundu avcı çenesinden giren fişekle öldü.(TOKAT) Tarlada otlayan iki koyun bir evin önündeki inşaat kumunu dağıttı. İki...
  4. bu resimler çok komik

bu resimler çok komik

internethaber
  5. Bu çocuklar çok komik ...

Bu çocuklar çok komik ...

Ben yedim ama nereme yedim bilmiyorum:D Çok datluyuz demi hadi sööleyin... Bıraksana peşimi pislik yaratık... Anne ben bişe yapmadım valla... Karman çorman oldum noldu bana :S Ohhhhhh be susuzluğunu dindir... :D Attaannn atlıyoruzz...Hobaa :D İğrenç pislik bişeysiniz.Midem bulandı öğğğğğ... Bu kafa başka kafa :D...

Sayfayı Paylaş