gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu Cuma Yalan Dünya Yayınlanmayacak!

Konu, 'Yalan Dünya' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yalan dünya, yalan dünya dizisi, yalan dünya yayın tarihi
    Sevgili melekler, Yalan Dünya dizisi bu hafta zorunlu bir tatil yapacak. 15 Kasım Cuma akşamı saat 21.00'de Kanal D'de Türkiye-Kuzey İrlanda milli maçının yayınlanacak olması nedeniyle, Yalan Dünya'nın yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Yalan Dünya saat 20.00'de bir saatlik tekrar bölümüyle yayınlanacak.

yalan-dünya.jpeg

Bu Cuma Yalan Dünya Yayınlanmayacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLan DüNya

YaLan DüNya

Hayat! Sana söylüyorum…‎ Tam "hayata tutundum" derken biryerde tökezlemek… Acı bir haberle yıkılmak! Ölmeyi istemek… Bir saniyeliğine ölümü seçmek… "Geçer" demek anlamsızdır artık. Havaya karışmak, denize karışmak, herşeye 'elveda' demek… Ruhum bedenimden ayrılır da ben bir melek gibi göğe yükselirsem kanatlarım olur mu acaba? Bir melek… Sevgilinin son sözleri...
  2. Yalan Dünya

Yalan Dünya

geçici olan - ölümlü olan hayat (bende gülemedim yalan dünyada.... (şarkı sözü):)
  3. Bu dünya oldum olası zaten yalan

Bu dünya oldum olası zaten yalan

Ne kadar kolay ayrılık sana Ne kadar kolay Benim için canı candan ayırmak gibi Bir yanda hasretin bir yanda hatıralar Ölmeden ruhunu teslim etmek gibi Vazgeç diyorsun nasıl vazgeçerim Herşeyi bir anda nasıl silerim Sensiz yaşanmıyor inan sevgilim Senindir bu canım senin herşeyim Dayan kalbim ne olur dayan Bu dünya oldum olası zaten yalan Unutursun geçer zaman Neler geldi geçti çileli...
  4. Yalan dünya

Yalan dünya

Gülse Birsel iyi ki yeniden dizi senaryosuna başlamış. Cuma günlerimin vazgeçilmezi, kesinlikle kaçırmadan izlediğim bir dizi. Ayrıca Orçun karakterine de bayılıyorum.
  5. 2014 Brezilya Dünya Kupası Tv8'de Yayınlanmayacak!

2014 Brezilya Dünya Kupası Tv8'de Yayınlanmayacak!

2014 brezilya dünya kupası, brezilya dünya kupası, 2014 dünya kupası hangi kanalda Sevgili melekler, Acun Ilıcalı'nın Tv8'i satın aldıktan sonraki en büyük hamlesi Brezilya Dünya Kupası maçlarını yayınlama anlaşması imzalamasıydı. Ancak FİFA'dan bu konuyla ililgi tatsız bir haber geldi. FIFA’nın yaptığı anlaşma gereği Dünya Kupası maçlarını yayınlayan kanalların HD yayın zorunluluğu var....

Sayfayı Paylaş