gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

bu da mutfak kösemizz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu da mutfak kösemizz

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu da mutfak kösemizz

bence bu

bu da mutfak kösemizz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar da mutfaktan çıkan kozmetikler

Bunlar da mutfaktan çıkan kozmetikler

Pirinç unu ve hindistan cevizinden cilt temizleyicisi, sirkeden şampuan, muzlu kekten yüz maskesi olur mu? Olur! Mutfaktan çıkma yeni nesil kozmetiklerle tanışın... Meyveler, bitkiler, çiçek suları ve uçucu yağlardan yapılan bu doğal kozmetikler artık mağazalarda. Üstelik kendiniz de yapabilirsiniz. Yıllar önce 'Dying Young' filminde Julia Roberts'ın saçlarına mayonez sürdüğünü gördüğümüzde...
  2. Mutfak için damla mozaik örnekleri

Mutfak için damla mozaik örnekleri

10 ay önce mutfağımız yapılırken fayans seçerken çok zorlanmıştım. Yapı fuarlarına zaten işim için gidiyorum. İstanbulda düzenlenen yapı ve yaşam fuarında tanıştım bu damla mozaikle. Metre kare fiyatları 125 tlden başladığı için bizim bütçemize uymadı. Benim biraz içinde kaldı ama şuan kulalndığım fayanslarıda beğeniyorum o yüzden sıkınt yok. Herkesin bütçesi bir olmadığı için burda beğedniğim...
  3. Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Bu mutfak önlüklerine bayılacaksınız.

Mutfağınızın hem açşısı hemde şıkı olmak bu önlüklerle artık mümkün. Tasarımcıları 7 farkı kadın tasarlayıp bu kadınların kişiliklerine göre mutfak önlüğü tasarlamıştır. Ayrıntılı bilgi,daha fazla çeşit ve satın almak için tık tık Neşeli Önlükler - Bir Mutfak Önlükleri Kolleksiyonu İşte benim en beğendiğim karakterler ve önlükleri İşte tam beni yansıtan bir karakter. Kokoş mu kokoş. Prenses...
  4. Bu mutfak panoları mutfağınız için

Bu mutfak panoları mutfağınız için

Mutfak dekorasyonu Mutfak panoları Benim mutfağımda tablo saat var siz de mutfağınıza birşeyler asmak istiyorsanız belki bu panolar size fikir verebilir. Tablo ve duvar dekorasyonu için iyi örnekelr bence. İlki yiyecekelrle ilgili. Kuru yiyecekelrle yapılmış. Bizde kolaylıkla yapabiliriz sanırım. Diğer mutfak panosu ise düğme ve kurdela kullanılarak yapılmış. ikiside şık olmuş bence.
  5. Bu mutfak bölümü harika

Bu mutfak bölümü harika

Şık mutfak örneği Şık perde dekorasyonu Bu mutfak köşesi dekorasyonu havlusuyla, kaşıklarıyla, perdesiyle, bardaklarıyla, herşeyiyle harika. Renklerin uyumu mutfak dekorasyonuna çok gitmiş meleklerim.

Sayfayı Paylaş