gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

40 yaşını bulmuş bir insan damarlarım tıkalımı değilmi anlaak istiyor diyelim arkadaşlarım. Bunu tam olarak hangi testle buluyoruz. Bağzı hastanelerde bununla ilgili 6 saniye yada 10 saniyelik anjiyo yapıldığı söyleniyor. Bayada pahallıymış ortalama 1.250 diyen hastanede var 2.500 diyen hastanede var. Bunu olan herhangi bir kişi var mı bana bu durum hakkında bilgi verebilir mi ? 40 yaşını buldum ve ben damarlarım tıkalımı öğrenmek istiyorum. Öyle bitki ile çözüm yok tedavi yok karabaş otu uğraşamam. Gitmeliyim ve damarım tıkalımı diye baktırmalıyım. Teşekkür ediyorum.

2. zeytin gözlüm

zeytin gözlüm Forum Okuru

araştırma hastaheleri var devletin oraya gidebilirsiniz ben mr a girmiştim ve bi kaç test in sonunda ortaya çıkmıstı ssk karşılıyor zaten herşeyi

Bu damar tıkanıklığı tam olarak nasıl tespit ediliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damar tıkanıklıkları

damar tıkanıklıkları

damar tıkanıklığı belirtileri damar tıkanıklığının belirtileri tikanikligi tıkanıklığı ayakta Atardamar Tıkanıklıkları: Akut (ani gelişen) ya da kronik tıkanıklıkları şeklinde sınıflandırılabilir. Akut damar tıkanıklığının en önemli sebebi, bozuk organlarda en sıklıkla bozuk kese kapakçıkları üzerinde oluşan pıhtıların(690-96 kod sayılı arijin) kopup tıkanıklık oluşan bölgedeki damarı...
  2. hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

hwid id nedir tam olarak nasıl bulunur

Hwid id nedir bilgisayarımın hwid idisini bulmak için ne yapmam gerekiyor. Başlat çalıştırda bişey yazsak olur mu yoksa bunun için yazılmış özel bir proğram mı var kızlar.
  3. Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Bu renk tam olarak nedir nasıl elde ederim arkadaşlar?

Sudan bıkmış balıklar dizisindeki Ezgi Eyüboğlunun saç rengi nedir sizce? http://img9.imageshack.us/img9/105/20208260.png
  4. Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim

Hamilemiyim tam olarak nasıl lanlayabilirim

Hamilemiyim Merhaba üç aydır çocuk yapmaya çalşyrz ama bir turlu sonuç yok adetim 2 gun gckti aşırı gaz var karnmda sancı yapıyo sizce hamilemıyım.. ?
  5. eşler arası mülkiyet tam olarak nasıldır?

eşler arası mülkiyet tam olarak nasıldır?

doğru yere mi açtım konuyu bilmiyorum arkadaşlar sorunumu maddelerle özetleyeceğim. 1)kayınvalidem yaşlı akrabasını baktığı için 1974 yılında yapılmış zemini tahta doğalgazı olmayan oldukça her şeyi eski olan yaşlı akrabasının evi üstüne yapılmıştır. 2)kayınvalidem o evde oturduğu sürece ve öncesi zamanında bulunduğu eve herhangi bir düzeltme yapmayıp(eski prizleri bile değiştirmemişler öyle...

Sayfayı Paylaş