gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu defa 17 kişi...

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu defa 17 kişi... Dünyanın en küçük otomobili olarak gösterilen Smart, bir rekora daha evsahipliği yaptı. Geçtiğimiz yıl, Çin'in Pekin kentinde toplanan 16 genç, Smart otomobiline binerek bu alanda bir rekora imza atmıştı. Aynı grup bir genci daha yanlarınaz alarak giriştikleri denemede, bu rakamı 17'ye çıkarttı. Guinnes Rekorlar Kitabı'na girmekten büyük mutluluk duyan 17 genç, Smart'tan çıktıktan sonra yaklaşık 20 dakika uyuşukluk nedeniyle yerden kalkamadı.

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

baya fazlaymış ya..:D

Bu defa 17 kişi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Alaş - Bu Defa

Sibel Alaş - Bu Defa

Bu defa adımların kararsız Bu defa yararsız öfken Zararsız gözlerin derin derin baksan Göremem ben gittim çoktan Bu defa duyulmuyor uzak sesin Yüzün yok bu sen misin Bu defa beni kırıp dökemezsin Anlasan acımaz ben gittim çoktan Sevsen de bir sevmesen de artık Seninle ya da sensiz hep yalnızlık İstemem oyunlarından yoruldum Dinlemem artık üzgün kal desen de Mümkün mü sence Bunca olandan...
  2. 17 milyon kişi sigara içiyor

17 milyon kişi sigara içiyor

Kayseri Sağlık Müdürü Dr. Kadir Çetinkara, Sağlık Bakanlığının son verilerine göre Türkiye'de 17 milyon kişinin sigara içtiğini belirterek, kadınların sigara içme oranının son yıllarda giderek arttığını bildirdi. Çetinkara, sigara içme oranlarının kişilerin eğitim durumları ve statüleri yükseldikçe hızla arttığını söyledi. Sağlık Bakanlığının son verilerine göre, Türkiye'de sigara içenlerin...
  3. Ergenekon kapsamında 17 kişi daha gözaltına alında

Ergenekon kapsamında 17 kişi daha gözaltına alında

Ergenekon'da 8. dalga subayları da vurdu. Gözaltına alınanlardan biri geçen yıl Büyükanıt'ın elinden diploma almıştı. Ergenekon soruşturması kapsamında dün gerçekleşen operasyonlarda 17 kişi gözaltına alındı. Bu isimler arasında 5 teğmen ve bir askeri öğrenci de bulunuyor. Askerler tarafından gözaltına alınan tüm askeri personelin sorgularının Merkez Komutanlığı'nda yapılacağı öğrenildi....
  4. Hürrem bu defa delirecek

Hürrem bu defa delirecek

prensesin hünkarının konuğu olduğuu öğrenen Hürrem bakalım bu defa ne yapacak :)
  5. bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu

bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu

slm arkadaslr ben yeni üyeyim bana yardımcı olabilirmisinz?bebek istioruz bu ay ilk defa 17 gün gecikmem oldu 4 günlük gecikmede kan testi yaptırdım ama negatif ondan sonra idrar testi yaptım onlarda negatif acaba hamilemiyim cvp verirsenizçok sevinirim...:hasta:

Sayfayı Paylaş