gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bu Demliklerle Çay İçmek En Tatlısı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

:dil: Bu demlikler çok tatlı :) İçine çay koyunca daha tatlı olur herhalde :) Hepiniz birer tane alın meleklerim :D

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    ayy ne şirinler hepside harika saol canım emeğine sağlık:)

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    acayipler ya insan bunlarda çay değil su bilem içemezs korkarım ben ayool tarihi eser gibi ....:D

Bu Demliklerle Çay İçmek En Tatlısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil Çay İçmek İçin 25 neden

Yeşil Çay İçmek İçin 25 neden

yeşil çay ne zaman içilmeli hamilelikte yeşil çay içilirmi nasıl içilmeli nasıl içilir gebelikte içilirmi Yeşil çay, sağlığa olan müthiş yararları nedeniyle dünya çapında giderek çok popüler bir içecek durumuna gelmiştir. Yeşil çayın sağlığınıza sağlayabieceği faydalar son derece hayret vericidir. Ve eğer bugün 3-4 bardak yeşil çay içmiyorsanız, sağlığınız için kesinlikle büyük bir lütuf...
  2. Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

Sıcak Çay İçmek Sakıncalı mı?

sıcak çay, zararları, içilir mi, sebebi, etkileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Çay ülkemizde en çok tüketilen sıvı içecek sevgili melekler :) Her geçen gün çayın bir yararı ya da bir zararı keşfediliyor.Bu yüzden en iyisi herşeyde olduğu gibi çayı da kararında tüketmek :) Peki ya çayı içerken nasıl içmeliyiz? Türk insanı kuşkusuz ki çayı çok seviyor ve tüketiyor. Ancak kaynar...
  3. çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı

çay içmek zayıflatır mı kansızlık yapar mı

Kızlar selam ben çay içmeyi çok seviyorum. Acaba çay içmek gerçekten bizi zayıflatır mı ? Yada kansızlık yapar mı bu husus hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum.
  4. Bitki Çayınızı Porselen Demlikte Demleyin!

Bitki Çayınızı Porselen Demlikte Demleyin!

bitki çayı nasıl hazırlanır, porselen demlikte bitki çayı, bitki çayı hazırlama Sevgili melekler, sağlık açısından yararları göz önüne alınarak tükettiğimiz bitki çaylarını da hazırlamanın püf nokatları ve dikkat edilecek hususular bulunuyor. Sırf sağlıklı diye yanlış şekillerde hazırlanıp, uygunsuz miktarlarda tüketilen bitki çayları sağlığa yarar değil zarar veriyor. Karadeniz Teknik...
  5. Bu demliklere bayılacaksınız

Bu demliklere bayılacaksınız

en şık demlikler,en güzel demlikler,son moda demlikler, en şık demlik modelleri Soğuk gecelerde içinizi ısıtacak, muhabbetinizi artıracak çaylarınızı daha keyifli, daha eğlenceli içmeye ne dersiniz? Cevabınızın ‘evet’ olduğuna eminiz ve sizi, dünyanın en yaratıcı çay demlikleriyle tanışmaya davet ediyoruz! Her birini beğeneceğiniz çay demliklerini, yaklaşan yılbaşı için sevdiklerinize hediye...

Sayfayı Paylaş